Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Ağustos 2013, 00:01   #1
Thetis
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Mutlu Yıllar @Ezgi

Söze nereden ve nasıl başlayacağım konusunda hiçbir fikrim yok. Seninle ilk tanıştığımız zamanlarda bazı nedenlerden dolayı sana karşı ön yargılarım vardı, biliyorsun. Ama sen bunu büyük bir ustalıkla paramparça ettin. Her gün kendine daha çok bağladın. Seninle bir şeyler paylaşmak o kadar güzel ki.. Beraber gülüp, beraber üzüldüğümüz zamanlar da oldu. Seninle üzülmek bile güzel. En azından yanımda olduğunu biliyorum. Sen benim şu sanal alemin bana kattığı nadir güzel insanlardan birisin. Canın yanarsa, yanarım. Aynı zaman da yakarım da, bilirsin. Beni göremiyor olman, orada olmadığım anlamına gelmez. Arkanda değil, yanındayım. Daha beraber Kore'ye gideceğiz.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Seninle hayal kurmanın bile farklılığı var. Yani şimdi kim seninle Kore'ye gider ki? dsadlkj Tabii sen olmasan da benim Kore de işim olmaz. O ayrı bir mevzu ;p Mesele seninle yanyana olup beraber saçmalamak. Kendimi seninle konuşurken fazlasıyla huzurlu hissediyorum. Seninle konuşurken suratımdaki şapşal ifadeyi çok seviyorum ben. Sen hep benimle ol. Hep şapşallaşalım, saçmalayalım. Beraber ağlayıp gülelim. Ne kadar şey varsa beraber yapalım. Sen bir yıldız gibi yaşamımda parlamaya hep devam et. Çünkü sana bir ömür boyu ihtiyacım olacak. Çok çok çok seviliyorsun. İyi ki varsın. Anneni ve babanı tebrik ediyorum. Senin gibi mükemmel bir arkadaşı bana verdikleri için. İyi ki doğdun meleğim.

Nasıl bir pasta olabilir dediiim veeeeeeeeee

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bol oppa'lı pastamııııız ;s3

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet