Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Ekim 2013, 20:47   #7
Feragat
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Mirc Proxy Koruması

Eksen Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Teşekür ederim, Feragat Paylaşımın icin.

Fakat ben shh telnetle alakalı olmayan kişisel korumalar konusunda bir talepde bulunmuşdum.

Mirc Script proxy koruma codu; bu konuda paylaşımda bulunmak istegen arkadaşlar olursa cok sevinirim.

Demek istedigim daha cok Oper/Admin 'lerin kullanabilecegi Tarzda bir koruma mircine ekleyip Paylaşımda bulunmak istegen arkadaşlara şimdiden iyi ifler diliyorum.

Rica ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] . Bir konuyu daha kısaca açıklayayım, yanlış bilgilendirmemek adına.. Bahsettiğim Proxy botunu Kendi mIRC'ine ekleyip kullanabilirsin, ve gerekli bilgileri doğru şekilde doldurduysan (sunucu ip adresi, botun gireceği oper-admin şifresi vs. gibi) /b komutu ile botu kendi mIRC'in üzerinden sunucuya atarsın. fakat senin istediğin 1 den fazla oper veya adminin scriptine ekleyip kullanacağı bir parça proxy kod ise, elbette bu socket proxy bot uygun olmaz. Birden fazla botun oper girerek beklemesi mantıksız olur. Umarım aradığın gibi bir proxy koruması bulursun. İyi forumlar.

i'm here sometimes

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet