Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Ekim 2013, 00:22   #35
AyazGeceLer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: UnutmaNet Socket Koruma Botu (HyperioN)

isp menusunde ekli olmayanları 2 dakika shunlu birakip kanala alirsa o zamanda sorun olur ama sure sonunda zline attiktan sonra sorun olmaz user bir kere atilir pc ye gelince bir daha o isp servis sunucusundan baglanti alan kimse atilmaz bence bu daha mantikli. Yada o bolume iki senecek koyulabilir isp e ekli degilse süre sonunda zline isp ekli degilse süre sonunda shun acilsin seklinde sayet ben ilk secenegi tercih ederim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
yani bilgisayarda kimse olmadıgında sürekli saldiri yemektense bir userin birkereligine atilmasını tercih ederim daha sonra zaten isp ekleyip bu sorundan kurtulurum. Pc basinda olsakta botlar girdiginde minimum 50 60 tane giriyor hepsine 2 dakika icinde !red nick yazmak zaman alir illaki aradan kacanlar olur bu yuzden süre sonunda zline secenegi daha uygun olacagini dusunuyorum ben.

------------------------------

Bota birde .nerden şehir ülke özelliği eklenebilir. .iptara 85.169.* seklinde o blog ipiyle bağlanmış olan userleri bulabilme özelligi. Belli aralıklarla away reklamcıları icin otomatik mesaj sistemi sanırım bunu eklemissinizdir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet