Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Ekim 2013, 15:34   #49
uFuK
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: UnutmaNet Socket Koruma Botu (HyperioN)

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sunucuda bot kelimesi spamfiltere ekli çeşitli nedenlerden dolayı bot kelimesini kullanmayı denemişsin ama kullanamamışsın
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
unutma.net gerçekten bopm ayarlamaları olsun hosting gücü olsun altyapısı cok sağlam bir sunucu şuan 5000 user kitlesini rahatlıkta taşıyabilecek altyapıya sahip biryer umarım hakettiği yerlere gelicek.

Önerine gelince Proxy korumasını aşan nicklerin isp adresleri eğer yabanciysa bu nickleri zaten #karantina kanalına alıyor bu nickler karantina kanalına girdiklerinde shunlanıyorlar ve eğer serverda sunucuya bağlanan nickleri otomatik kanala çekme özelliği var ise zaten bu nickler otomatik kanallara çekiliyorlar yani dediğin sistem gibi birşey ama shunlu oluyorlar shunda kalıyorlar siz bu nicklere onay verirseniz shunları acılıyor ve onaylandıktan sonra menüde belirtilen kanallara da otomatik çekiliyorlar

Önerin için teşekkür ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , İSP Menüsüne ek olarak birde PROXY koruma sistemi eklendi bota PROXY korumasıda %60 civarinda yakalıyor proxyleri geri kalan %35 İSP Korumasıyla shunlanıp karantinaya aktarılıyor geri kalan %5 ise eğer türk proxy ip'leriyle onları bir siteden çektirip zaten girişte direkt attırıyorum.

%100'e yakın koruma sağlayacak şekilde tasarlıyorum 3 aşamalı olarak aşamaları yukarda belirttim

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet