Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ekim 2013, 20:13   #4
Kalemzede
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: En az 250 bin kişi İzmirli Andımızı okudu

Tövbe]{aR Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Avrupa'da kim savaş öncesi namaz kıldı yada duâ etti? Avrupa dediğiniz nedir? Namus kavramı olmayan kafasına göre kutsal kitapını değiştiren insanlarımı örnek alıyoruz? Burdaki sorun Ant`ımızın kaldırılması değil, bakın bakalım ilk okulda dağıtılan kitaplarda kimin resmi var? Atatürk`den üştün birimi Erdoğan?

İlk önce yorumunuzun giriş kısmının yanlış olduğunu bilmelisiniz. Dünya ne İslâmiyetten ne de Müslümanlıktan ibarettir. Avrupa dediğimiz kıtadaki insanlar Hıristiyanlar savaş öncesi veya savaş sonrası inanışlarının gerekliliklerini yerine getirmişlerdir. İnsanların özgür iradeleri ile seçmiş oldukları dinlere hiç kimse ama hiç kimsenin karışmaya hakkı yoktur. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı hiçbir zaman kıyaslamadım ve bu kıyaslamayı yapan insanlara da aptal gözüyle baktım. Bu yaşanılan olayları Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, AKP veya Recep Tayyip Erdoğan noktasına siyasi görüşlerini açıkça ifade etmekten çekinmeyen insanlar getirdi.

English Preparatory Department
School of Foreign Languages
Assistant English Teacher
Ankara Baskent University
2017-18

“Benim, senden öncem ve senden sonram yok, yalnızca sen varsın...”
C.A - 31.12.2010 - ∞

English Language and Literature
Faculty of Humanities and Letters
Ankara Bilkent University
2010-15

IRCForumlari.NET Reklamlar