Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Kasım 2013, 17:05   #29
Krieq
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Apartmanda kızlı-erkekli ihbar.

gizemcik32 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ya Bizim Devlet, Memlekette o kadar is bitti, evleri mi basacaklar?
Amerika, Rusya, Hergün cesit cesit silahlar cikartirken, bunlari ulkelere satip milyar dolarlar satarken, gittikce guçlenirken, biz hala nerde saçma, milletimiz arasindak fikir ayriligina dusurecekler seyler var, onlarla ugrasiyoruz...

Nasil büyürüz, nasil kendi arabamizi, tankimizi, ucagimizi kendimiz yapabiliriz gibi düsünceleri yerine, boyle milletimizi bölecek fikirler ortaya atiliyor...

Aselsan mühendisleri vardı öldürülen.Failleri hala bulunamadı ve intihar etmiş görüntüsü verildi.Devlet bunları bulamadı evet büyük bir eksiklik yada siz bilinçli bulmadı farzedin.

Peki kaçımız kalkıp da bunlar için sokaklara döküldük yada tepkimizi gösterdik.Sadece hiçbirşey yapamadığımızı söylediğiniz için bu açıklamayı yaptım.

Gelelim asıl konuya.Evet bu ihbar meselesi yanlış ve sadece gündem oluşturmak için kasten yapılmış bir durum.Ama ben de kalkıp şimdi öyle bir haber uydurup paylaşsam,burdan yüzlerce insan bu habere inanıp,"özgürlük kalmamış" ifadesini kullanacaktır.

Bu tür karma evlerde,her yıl onlarca genç uyuşturucu yüzünden ölüyor.Bunlar bizim ailevi meselelerimiz diyen ebeveynler o zaman da kalkıp,devleti suçlar.
Tabi bu evlerde kalan herkesi zan altında bırakmıyorum ama böyle durumda evlerin ancak çok az bir kısmı gerçekten bu suçlamaları hak etmiyor.

Hükümetin yaptığı yanlış da sizlerin doğru mu.Hükümet kalkıp da %20 lik (suçsuz) kısım için suizanda bulunurken,sizler kalkıp da %80 lik kısım için hüsnüzanda bulunuyorsunuz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat