Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Kasım 2013, 08:14   #4
CanDostu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (4)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Astral seyahat mümkün müdür?Teknikleri Nelerdir?

Letisya Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Çok enteresan psikanalize ilginiz olmalı,durugörü ve duruişitinin tam olarak telepatiden farkı nedir ? Avustralya yerlilerinden aborjinlerin bu konuda günümüzde dahi aktif olduğunu duymuştum,kendi kabileleri arasında telepati yöntemiyle iletişime geçebiliyorlar(mış).Biz de bunu başarabilir miyiz ?

Çakraları farklı yerde. Durugörüde ki çakra 3. gözümüz. Bu 3. gözümüz iki kaşımızın tam ortasındadır. Bazı kaynaklara göre bu gözümüz önceleri hepimizde açıkmış. Zaman içinde kulanılmaya kullanılmaya körelmiş. Açmak için çeşitli yöntemler var.

Şöylede bir iddia var bunu örnek vererek açıklayayım. Yolda gidiyorsunuz. karşınızda tanıdığınız veya tanımadığınız biri geçiyor ve bu kişinin üzerine kırmızı bir elbise var diyelim. O kişiyi gördüğünüz an sanki o kişiyi daha önce gördüğünüzü ve o olayı yaşadığınızı zannediyorsunuz. Buna çeşitli çevreler dejavu diyor. Aslında yaşadığınız bu dejavu 3. gözünüzle gördüğünüz olaydır. 3. gözünüz kör olduğu için anlık olarak görüyorsunuz ve beyniniz daha önceden kırmızı elbiseli kızı daha önce gördüğünüzü düşündürüyor size. Tabi bu bir iddia. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Bana göre durugörüsü tamamen açık olan biri geleceği veya geçmişi görebilir.

Duruişitinin çakraları kulaklardadır. Durugörüyle telepati yöntemleri birbirine benziyor ama yöntem sırasında birinde kulak duyularınızı açıyorsunuz diğerinde ise görme duyunuzu açıyorsunuz.

Bu ikisinde başarılı olmak için ilk önce kafanızı dağıtacak düşüncelerden kurtulmanız lazım. Daha sonra sessiz bir ortamda çakra temizlemesi yapıyorsunuz. Daha sonra yöntemleri kullanarak transa geçersiniz.

Her ikiside eğlencelidir. Başarılı olursanız, duruişitide kimsenin duyamacağı şeyleri duyarsınız. Durugörüde ise kimsenin görmediği şeyleri görürsünüz. Mesela görmek istediğiniz uzakta olan bir kişinin o an neler yaptığını görebilirsiniz.

Duruişitiyi çok denedim ama tatmin edici şekilde başarılı olamadım. Sadece bir keresinde fısıltı duydum. Durugörüde ise daha başarılıyım. Yakınımda olmayan birinin nerede olduğunu ve üzerinde ne olduğunu görmüştüm. Arkadaşı aradığımda üzerinde şu elbise var şuan şurdasın ne yapıyorsun orda dediğimde beni mi takip ediyorsun diye sormuştu
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Herkes yapabilir. Her insanda bu yetenek vardır. Ama kimisinde körelme azdır kimisinde çok. Çakra açma yöntemleriyle yeteneğinize tekrar kavuşabilirsiniz. Kimisinde yıllar sürer kimisinde haftalar belki aylar belki de saatler. Bahsettiğiniz kabileler çakralarını sürekli açık tuttukları için daha fazla başarılı oluyorlar bu konuda.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet