Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Kasım 2013, 00:02   #2
NarÇiçeği
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Doğum Günü Kuzusu Nava :*

Kardeşim benim şuan gerçekten yanında olup @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile sana doğum günü sürprizi hazırlamak vardı ama imkanlarımız elvermediği için duygularımızı yazarak ifade ediyoruz. Bu kutlamanın bir gün gerçeğini de yapacağız ben buna inanıyorum. Adana + Ankara = İzmir olup çıkacağız
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Sürpriiiizzz biz geldiiiiiik
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] m benim.. Canım kardeşim..Yıllar akıp gitti , ama sen benden hiç gitmedin. Dostluğumuz kardeşliğimiz hiç bitmedi. Bitmesin de.. Ben senin bal kardeşin , nar kardeşin, kız kardeşin olmaktan çok mutluyum :* Mesafeler ne kadar uzak olsa da biz senle hep yakınız. Bunu hep hissettim. Hissettirdin.
Uzak olmanın tek güzel yanı içten içe özlüyorsun özledikçe sevgin daha da çoğalıyor, bizim sevgimiz hep çoğalsın. Seni çok seviyorum balım. İyi ki doğdun, yeni yaşında Allah sana sağlık, mutluluk, huzur ve gönlünden geçen her ne var ise hayırlısıyla nasip etsin..
Mutlu seneler tatlım! mutlu seneler, iyi ki varsın ve iyi ki seni biliyorum..
Sevgilerimle.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet