Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Aralık 2013, 23:02   #10
Letisya
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu Hz.Muhammed'in soyundan mı geliyor ?

Ben zaten bakın Kemal Kılıçdaroğlu Ehl-i Beyt imiş hadi yığın yığın onun ardına dizilelim,demiyorum.Bu karşı olduğum zihniyeti dikte etmekten ötesi olmaz.Ben yalnızca bu ülkede hala Chp'yi din düşmanı olarak lanse eden kitleler var onlara binayen bunu paylaştım.Dönüp dolaşıp başlangıç noktasına dönmek istemiyorum işinize geleni gerçek,işinize gelmeyeni spekülasyon adledemezsiniz daha önce de söylemiştim.Bunların hepsi bir kenara olay bu kadar komplike değil çok basit bir parti iktidara gelir ve halka hizmet eder yol yapar,okul yapar,hastane yapar dini inancı kimi ne alakadar eder ki ?Bizdeki kadar ucuz bir mantık olamaz ben zaman zaman okuyorum sosyal paylaşım platformundaki yorumları işte o namaz kılıyor ondan bize zarar gelmez o yüce bir zaat vs. bundan daha komik ne olabilir ? Bu cehalet değil de nedir ? Daha geçenlerde Kars'ta iki imam birden kendi öz kardeşlerine tecavüz etmediler mi ? Siz aciz aklınızla kimin ne kadar imanında dürüst olduğunu algılayamazsınız onu ancak Allah bilir o yüzden öncelikle insanları kategorize etmekten vazgeçin.
Tekrar altını çizmekte fayda görüyorum ben bu ülkedeki artık ayyuka çıkan din sömürüsüne vurgu yapmak istedim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet