Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Aralık 2013, 15:21   #7
Med Cezir
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Oto gline açmak

Yardım edecek insanlar her zaman vardı, olacaktırda. Ama sorun şuki forumda birçok benzeri olan konuların sürekli istenmesi, insanların arama yapmak veya birkaç kodu inceleyip kendi birşeyler yapmak yerine, kolaya kaçıp konu açıp birilerinden beklemesi, ister istemez artık bazı insanlardada sıkılma ve bıkkınlığa neden oluyor.

Şimdi diyeceksinizki ben bilmiyorum etmiyorum nasıl yapayım, sonuçta bir insanın herşeyi bilmesi mümkün değildir ama öğrenmesi mümkündür, bende şahsım adına yapamadığım bilmediğim birşey olduğunda ilk bu forumdaki konulara bakıyor oralarda başkaları nasıl çözüm üretmiş inceliyorum, bana göre mIRC Help den sonra IF en büyük bilgi kaynağıdır mIRC scripting le uğraşanlar için.

Bu yüzden yazdığınız konulara cevap alamadığınızda bu nasıl forumdur yokmu ilgilenen gibi düşünmek yerine birazda iğneyi kendi tarafınıza batırmakta fayda var.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:snotice:*:if (Permanent G:Line added for *@41.238.241.95 isin $1-) { .timer 1 60 ungline *@41.238.241.95 }

Kodda timer süresini ben 60 sn. olarak ayarladım sen onu kendi isteğine göre ayarlarsın, birde ungline komutunu bilmiyorum onuda düzgün halde yazarsın.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet