Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Aralık 2013, 12:51   #8
Çevrimdışı
Darnasus
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Oto gline açmak
Med Cezir Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yardım edecek insanlar her zaman vardı, olacaktırda. Ama sorun şuki forumda birçok benzeri olan konuların sürekli istenmesi, insanların arama yapmak veya birkaç kodu inceleyip kendi birşeyler yapmak yerine, kolaya kaçıp konu açıp birilerinden beklemesi, ister istemez artık bazı insanlardada sıkılma ve bıkkınlığa neden oluyor.

Şimdi diyeceksinizki ben bilmiyorum etmiyorum nasıl yapayım, sonuçta bir insanın herşeyi bilmesi mümkün değildir ama öğrenmesi mümkündür, bende şahsım adına yapamadığım bilmediğim birşey olduğunda ilk bu forumdaki konulara bakıyor oralarda başkaları nasıl çözüm üretmiş inceliyorum, bana göre mIRC Help den sonra IF en büyük bilgi kaynağıdır mIRC scripting le uğraşanlar için.

Bu yüzden yazdığınız konulara cevap alamadığınızda bu nasıl forumdur yokmu ilgilenen gibi düşünmek yerine birazda iğneyi kendi tarafınıza batırmakta fayda var.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:snotice:*:if (Permanent G:Line added for *@41.238.241.95 isin $1-) { .timer 1 60 ungline *@41.238.241.95 }

Kodda timer süresini ben 60 sn. olarak ayarladım sen onu kendi isteğine göre ayarlarsın, birde ungline komutunu bilmiyorum onuda düzgün halde yazarsın.

Kod calismadi maalesef

 
Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet