Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Aralık 2013, 01:12   #12
Ayaz
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (2)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 13 > Chat.Gen.TR

Ayna Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yönetim konusundaki düşüncelerine katılıyorum, içindeyim. Bu konuyu çözmeye çalıştım, çözmek istedim amma velakin konu benden çıktı ve bu işi çözecek kişi artık ben değilim, Oper imi girip, çıkıyorum. Hatta fazla girmiyorum bile artık.

Ayrıca chat.gen.tr ve ayna.org gibi bir domain'in olmadığından mı bu hasetin anlamadım bari domainler hakkında konuşmasa idin ya da Avunuyorlar işte demeseydin
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Unutmamak gerekir ki : Chat.gen.tr google da hala 1. sayfa da chat kelimesinde.

Ayna.org un da tarihi bence yeter, senin de tarihin yetmez Ayna.org u anatmaya. Anca işte bilmeden boş boş kameralı sohbet ile avunuyorlar dersin.. Ne kadar üzücü...

Ayrıca ayna.org ile kameralı sohbet kelimelerinde avunmuyorum, kasmadım bile siteyi
Ama takip edilmek çok güzel birşey. Takibinin devamını dilerim.

Ben ayna.org u ve appletini geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Peki sen ne yapıyorsun ? Neyle avunuyorsun mu diye sorayım fütursuzca ?

Cümlelerimi şöyle noktalayayım o zaman

" We ve Drogba They don't "

Esen kalınız..

Sizlerle veyahut domainleriniz ile ilgili birşey söz konusu söylemedim. Söylediklerim net ve açık. Eleştirilerimi yapılan çalışmalarınızla ilgili. Ayna.Org 'un eski kullanılan titlelerini değişmişsin kameralı chat, kameralı sohbet olayına dönmüşsün, söylediğim yanlış mı sence? Onca yıldır sunucu sahibisin, ne IRC'yi ayakta tutabildin, nede Web de başarılı olabildin. Bir zamanlar marka idin, fakat bunu koruyamadın. Bunu ben değil, herkez biliyor.

Chat.Gen.TR 1.nci sayfada biliyorum. 2-3 kez chat aramalarında gerilediler. ThoR un tecrübesi ve çalışmalarını taktir ediyorum. Geri getirmeyi başarabiliyor. Ona sözüm yok, ben onun sitesini değil IRC'sini eleştirdim.

Ha polemik ben değilim, lakin madem eleştirmişsin cevap vermemek olmaz. Ben kendimi idealchat.net ve chatodasi.org gibi 2 güzel domain de kanıtladım ve o tadı alıp en iyi yerde bıraktım. O iki siteyi de chat aramasında 2.nci sayfa, sohbet aramasında 3.ncü sayfaya kadar getirdim. Şimdi ne mi yapıyorum? Elimdeki tüm siteleri İF'de DeLikanLi rumuzlu arkadaşa uzun zaman önce sattım. Şimdi bir kaç projemi hayata geçirdim, onların üzerinde çalışıyorum. İmzam da görebilirsin bunu.

Hadi eyvallah.

Kötü söze gerek yok.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat