Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Aralık 2013, 17:29   #1
Violent
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
MAHSUN KIRMIZIGÜL SON PROJESİ HAKKINDA EKİBİNE KONUŞMA YASAĞI KOYDU

İmza attığı filmler gişede milyonu gören Mahsun Kırmızıgül, dördüncü kez ‘Motor’ dedi. Yönetmen ‘Mucize’nin konusuyla ilgili ketum davranıyor: Şu kadarını bilin; izleyici yeni bir dünyayla tanışacak.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

MAHSUN Kırmızıgül, üç yıl aradan sonra dördüncü kez yönetmen koltuğuna oturdu. Kırmızıgül, çekimleri İzmir, Uşak ve Kars’ta devam eden ‘Mucize’ adlı filmden ilk kareleri medyayla paylaştı. 60’lı yıllarda Foçalı bir öğretmenin hikâyesini beyazperdeye taşıyan yönetmen, “Bu film benim için çok değerli. İnsanlığa umut aşılayacak. Şu kadarını söyleyeyim; izleyiciyi daha önce hiçbir yerde görmediği bir dünyayla tanıştıracak” dedi.

EKİBE KONUŞMA YASAĞI KOYDU
Çekimleri dokuz hafta sürecek olan ‘Mucize’nin kadrosunda Talat Bulut, Şenay Gürler ve Sinan Bengier gibi isimler var. Senaryo hakkında detay vermeyen Mahsun Kırmızıgül’ün oyunculara konuşma yasağı koyduğu öğrenildi. Kırmızıgül’ün senaryosunu yazıp yönettiği , ‘Güneşi Gördüm’, (2 milyon 566 bin 435) ‘Beyaz Melek’ (2 milyon 32 bin 885) ve ‘New York’ta Beş Minare’ (3 milyon 474 bin 495) 8 milyon kişi tarafından izlendi.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet