Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Ocak 2014, 10:25   #7
Pentagrammm
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: En iyi Masaüstü kimin ?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ben komple pc'min görüntüsünü atıyorum hocu. sadece masaüstüne odaklansın istemedim genşler. olaya geniş bi' perspektiften baksınlar istedim.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

eee kimi seçiyoruz hocu. anket açılalı da 4 sene olmuş asfjklsaşdad
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
demek ki hala devam ediyor hocu yarışma. ümitsizliğe kapılmamak lazım bence. ben sana veriyorum hocu. Oyumu yani.

not: hocu dalga geçtiğimi sanacaklar da yalnız başlığa dikkat edersen hatun kişi demiş ki "en iyi masaüstü kimin? ekran görüntüsü dememiş ki la asjkşaşşf
niye hepiniz ekran görüntüsü attınız olm
demek ki o yüzden hala devam ediyor anket. ben o yüzden masaüstü pc'min fotoğrafını attım. kesin ben seçileceğim hocu. eee hediyesi ne bu yarışmanın

Konu Pentagrammm tarafından (06 Ocak 2014 Saat 10:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: haksızsam "haksızsın lan" de hocu :/

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet