Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Ocak 2014, 11:31   #51
Rhytia
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Röportaj : RoCKeR

supremacy Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] gayet güzel bir dille kendini ifade etmişsiniz ancak şu konuda ayıpladım sizi demişsiniz ki üst yönetim de samimi olmayanlar da bulundu. Şimdi onlar yok ben varım. Bunu yazmasaydın daha iyiydi, bu forumda kimler geldi kimler geçti inan bilemezsin. Emekten bahsetmişsin ama o kişilerin emeklerine laf etmişsin. Umarım yanlış anlaşılmam.

Iyi forumlar.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] .) beni anladıgına eminim.Arkadaş yalakalık yaptıgımızı söylemiş direkt . ona cevaben öyle söyledim Ki genelleme yapmadım farkındaysan bazı arkadaşlar vardı diye özellikle belirttim. Herkesin emeğine sonsuz saygım var benim. Onlarda emekleriyle gelmiştir bi şekilde elbette ki ancak bende görüşümü belirttim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ki onlar yok ben varım demedim öyle bir cümle kullanmadım. Kimse kalıcı değildir yetki anlamında ama var oldugum sürece yetkili yetkisiz buradayım !!!!( İş - okul- özel durumundan dolayı bir süre girememek ayrı bir durum) .Sözlerimi çarpıtıp diğer arkadaşların yanlış anlamasına mahal verdiğiniz için tepkim biraz sert. Tanıyan var tanımayan var. Ayrıca bir probleminiz varsa diğer polemik konularında yazın pm ile halledelim. Böylesi güzel bir konuyu mahfetmeyelim .

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Pırlantaların en değerlisini içimde taşıyorum o da VİCDANIMDIR.
BizimMekan.com

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat