Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Şubat 2014, 22:02   #9
Shizophrenic
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 18.02.2014 Kalbim.Net ChanservSet Unset Egitim Komutları

IRC-Dancer Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
;--- Eğitim sunumu gayet güzel ; Ekipman arkadaşlarada emekleri için , hepsine ayrı ayrı teşşekkürlerimi sunarım.
;--- Dikkatimi çeken birşey var ; '' Eğitim '' sadece sunum yapmakla olmamalı , katılım gösteren herkes veya istekli olan arkadaşlarla eğitim sonrası : soru\cevap yapsalar en azından 3-5 örnek dalında , daha zevkli olur diğe düşünüyorum.
;--- Anlatmakla yazmak arasında her daim fark vardır.

[20:57:14] <07Lcia> Sorularımızın sonuna geldik şimdi soruları ve cevapları verelim ve eğitimimizi sonlandıralım.

[20:57:34] <07Lcia> Soru 1) Kanalıma ilk giren kişinin +o kipi almasını istiyorum. Hangi komutu uygulamam gerekir? demiştik
[20:57:46] <07Lcia> Cevap: /chanserv set #kanal leaveops on
[20:57:58] <07Lcia> Soru 2) Kanalımın topic mesajı kanalımda kimse kalmasa dahi saklı tutulsun istiyorum. Hangi komutu uygulamam gerekir? demiştik
[20:58:27] <07Lcia> Cevap: /chanserv set #Kanal keeptopic on
[20:58:47] <07Lcia> Soru 3) Kanalımda ben olmadığım zamanlarda eS-eS nickinin founder olmasını istiyorum yani onu yedek founder olarak eklemek istiyorum. Hangi komutu uygulamam gerekir? demiştik
[20:59:03] <07Lcia> Cevap 3) /chanserv set #kanal successor eS-eS
[20:59:20] <07Lcia> Soru 4) Kanalımda eklediğim Timelimit ‘i kaldırmak istiyorum. Hangi komutu uygulamam gerekir? demiştik
[20:59:31] <07Lcia> Cevap 4) /chanserv unset #kanal Timelimit
[20:59:48] <07Lcia> Soru 5) Kanalıma sadece access olarak eklediğim kişiler girebiliyor ama ben bunu kaldırmak istiyorum. Hangi komutu uygulamam gerekir? demiştik
[20:59:59] <07Lcia> Cevap 5) /Chanserv Set #Kanal Restricted Off
[21:00:30] <07Lcia> Chanserv Set-Unset egitimi sona ermiştir. Katılımlarınızdan Dolayı “ Kalbim-Help Ailesi ” Adına Çok Teşekkür Ederim.

Öyleyse tam istediğiniz gibi olmuş
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet