Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Şubat 2014, 13:27   #1
Elysian
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Sizi Romantik Gösterecek 50 Kolay Yol

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Nasıl romantik olunur , romantik olmak (yada olamamak) tüm erkeklerin ortak sorunudur. Genelde sevgililer gününde yada yıldönümlerinde aklımıza gelir. Ama romantik olmak sadece sevgililer gününe özel bir durum değildir , sevgiliniz yada eşiniz yılın diğer tüm günlerinde de özel davranışlar ve hareketler isteyebilir bunlar ilişkinize renk katacaktır. Ufak ve kolay yöntemlerle sihirli anlar yaşamanızı sağlayacak 50 yöntemi açıklıyoruz. Eğer aranızda ufak problemler varsa bu listedekiler aranızdaki buzların erimesini hızlandıracaktır. Eğer aranız zaten çok iyiyse bunlar ilişkinizi daha da sağlamlaştıracaktır. Bu listede pahalı hiçbirşey yok o yüzden yapmamanızın hiçbir mazereti yok.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

1. Duştan sonra buharla kaplanmış banyo aynasına “Seni Seviyorum” yazın.
2. Güzel kokan bir losyon ile sırt masajı yapın.
3. Şiir yazın. Fakat bunu el yazınızla yapın ve ona o şekilde verin.
4. Arkadaş ortamlarına, sohbetlerde ve kalabalık yerlerde “Seni Seviyorum Arzu” deyin. Tabi Arzu demeyin onun ismini söyleyin : )
5. Sevdiği şarkılardan oluşan romantik bir karışık cd hazırlayın.
6. Şampanya, mumlar, köpükler ve müzik ile birlikte banyo yapın.
7. Öğle arasında sürpriz yaparak onu yemeğe çıkarın.
8. Yastığına minik hediyeler bırakın, çikolata ve bir not “Sevgin çikolataya benziyor tatlı ve lezzetli” bırakın.
9. İşyeri dışında başka bir yerde sunumu varsa oraya çiçek ve destekleyici bir not gönderin.
10. Radyoda ona bir şarkı gönderin ve dinlemesi gereken zamanı emaille bildirin.
11. Sevdiği yemeği yapın ve mum ışığında romantik bir akşam yemeği organize edin.
12. Yorucu bir günden sonra ona ayak masajı yapabilirsiniz.
13. Ona seni seviyorum yazarak sms ile veya e-posta ile gönderin.
14. Onun hakkında sevdiğiniz 10 şeyi yazarak bir posta kartıyla gönderin.
15. Cüzdanında taşıması için üzerinde seni seviyorum yazan bir fotoğrafınızı verin.
16. Arabasına güzel bir gün geçirmesini dileyen not bırakın.
17. Adının baş harflerini bir ağaca kazıyın.
18. Eğer beklediğini düşünüyorsanız ona büyük bir öpücük verin , nerde olursa olsun.
19. Romantik bir film seyretmeye sinemaya gidin, el ele tutuşun ve sarılın.
20. Ona bir gün adayın. kralın veya kraliçenin günü diyebilirsiniz. O gün tüm isteklerini gerçekleştirin. Bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz.
21. Bir ağaç fidesi alın ve aşkınızı temsil ettiğini söyleyerek onu beraber yetiştirin.
22. Eskimoda bir aşk mektubu yazın ve ona gönderin.
23. Günlerin nasıl gelip geçtiğinin konuşulduğu bir ortamda sözünü keserek önemli birşey söyleyeceğinizi belirterek onun hakkında çok sevdiğiniz 5 özelliğini sayın. Konuşma su ısıtıcısına ihtiyacımız vardı diyerek devam eder : )
24. Bir partiye yada grupça bir etkinliğe giderken sadece sizin bildiğiniz anlamlara gelen gizli kodlar oluşturun. Böylece herkesin içinde ona gece seninle yalnız kalmayı bekliyorum diyebilirsiniz.
25. Jakuzisi olan bir otelde bir gece rezervasyon yaptırın ve orda kalın.
26. Gazeteye veya bir internet sitesine onu sevdiğinizi söyleyen reklam verin.
27. Gözlerini bağlayarak sürpriz yapın. Gözlerini bağlayıp onu ilk öpüştüğünüz yere götürebilirsiniz.
28. Ona bir aşk şiiri yazın ve başka bir dile çevirerek verin.
29. Kalp şeklinde bir kağıt kesin ve not yazarak çantasına koyun.
30. Eğer bir iş gezisine çıkıyorsa bavuluna gizlice onu ne kadar özleyeceğinizi yazan bir aşk mektubu koyabilirsiniz.
31. Sevmediği bir işi yaparken ona yardımcı olun ve bir müzik açarak mesela işi eğlenceli hale getirin.
32. Spontane birşeyler yapın yolda yürürken görüğünüz çiçekciden bir çiçek alabilirsiniz.
33. Bir yemek icat edin ve onun adını verin.
34. Vücut boyası ile adını herhangi bir yerinize yazın. (Size kalmış : ) )
35. Bir aşk şiiri okuyarak cd ye kaydedin ve arabasının cd çalarına yerleştirin.
36. Minik mesajlar yazarak çekmecelere koyabilirsiniz.
37. Birlikte geçirdiğiniz zamanlardan kalan hatıraları saklayın (Sinema bileti, ilk kahvaltınızdan yumurta kabuğu vb) ve bir süre sonra bir kutu içerisinde ona gösterin.
38. Özel mesajlar yazılı iç çamaşırları giyin.
39. Onun adına yardım kuruluşlarına bağış yapın.
40. Ondan gelen mektupları, kartları ve fotoğrafları saklayın. Sevgililer gününde herbirini anlatarak ona verin.
41. Onun hakkında sevdiğiniz şeylerden bir zihin haritası oluşturun ve bir karta çizerek ona verin.
42. Birlikte plajda yürüyşe çıkın ve kumsala onu sevdiğinizi yazın.
43. Sık sık kısık sesle ve hissederek onu sevdiğinizi söyleyin.
44. Tüm günü birlikte geçireceğiniz günler planlayın. O güne seni seviyorum günü diyebilirsiniz.
45. İnternetten romantik e-kartlar gönderin.
46. Küçük seni seviyorum posterleri yapın ve banyo, araba gibi gittiği yerlere asın.
47. Ona ithafen küçük bir web sitesi veya blog yapın , kısa sevgi mesajları yazın.
48. Uzun bir süreden beri yapmak istediği ama yapamadığı bir işi tamamlayın.
49. Tüm gün çok nazik davranın ve sanki yeni bir ilişki gibi heyecanlı hissetmesini sağlayın.
50. Onun sevdiği bir aktiviteyi yapmayı önerin. Mesela kadınlar futbol seyretmeyi erkeklerde alışverişe gitmeyi önerebilir.

Evet şimdi bu listenin bir çıktısını alın ve hergün bir tanesini uygulayın. Ona bunu söylemeyin , sadece yapın. Kimbilir belki bunlar alışkanlık yapar ve sürekli bir rüya aşk içerisinde olursunuz.

(Alıntı)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet