Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Şubat 2014, 21:35   #1
Amelia
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
22.02.2014 Kalbim.Net Chanserv Levels Komutları ve Chanserv Akick Egitim Komutları

[20:05] <Amelia> Merhaba arkadaşlar Chanserv Levels & Chanserv Akick konulu eğitimimize hepiniz hoş geldiniz.
[20:05] <Amelia> Katıldığınız için Kalbim-Help Ailesi adına teşekkür ediyorum.
[20:05] <Amelia> Bu eğitimlerin verilme sebebi komutsal bilgilerinizi geliştirmeniz içindir.
[20:06] <Amelia> Ayrıca #help kanalına öğrenme amaçlı giriş yapabilir; Merak ettiğiniz Irc/Servisler hakkında sorular sorabilir, verilen cevaplardan da komut bilginizi geliştirebilirsiniz.
[20:07] <Amelia> Konu: Chanserv Levels Komutları
[20:07] <Amelia>
[20:07] <Amelia> Chanserv Levels, kanal üzerindeki bir çok fonksiyonu kullanma hakkını seviye ile belirlemek için kullanılır. Levels komutlarını sadece founder konumundaki kullanıcı kullanabilmekdedir.[20:08] <Amelia>
[20:08] <Amelia> List: Kanalımızın levels fonksiyonlarının seviye listesini görmek için kullanılır.
[20:08] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal list
[20:09] <Amelia> Örnek: Amelia kanalının levels fonksiyonlarının seviye listesini görmek istiyorum.
[20:09] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia list
[20:09] <Amelia>
[20:09] <Amelia> Set: Kanalımızın levels fonksiyonlarını seviyelendirmek için kullanılır.
[20:10] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set fonksiyonismi seviye
[20:10] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 5 seviyeden eklediğim kullanıcıların access listesine bakabilmesini istiyorum.
[20:11] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set acc-list 5
[20:11] <Amelia>
[20:12] <Amelia> Disable - Dis: Kanalımızın levels fonksiyonlarını founder dışında kimsenin kullanamaması için kullanılır.
[20:12] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal disable/dis fonksiyonismi
[20:13] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında sadece founder olan kullanıcının yetki ekleyip, silmesini istiyorum.
[20:13] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia disable acc-change
[20:14] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında sadece founder olan kullanıcının unban komutunu kullanmasını istiyorum.
[20:14] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia dis unban
[20:14] <Amelia>
[20:15] <Amelia> Reset: Levels fonksiyonlarının seviyelerini, kanalın ilk şifrelendiği hale getirmek için kullanılır.
[20:15] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal reset
[20:15] <Amelia> Örnek: Amelia kanalının levels ayarlarını ilk şifrelendiği hale getirmek istiyorum.
[20:16] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia reset
[20:16] <Amelia> -
[20:16] <Amelia> Şimdi levels fonksiyonlarının ne olduklarını ve ne işe yaradıklarını inceleyelim.
[20:16] <Amelia> q: Kanala girdiğinde ~ prefixini alacak kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:17] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set q seviye
[20:17] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında sadece founder olan kullanıcının ~ olmasını istiyorum.
[20:18] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia dis q
[20:18] <Amelia>
[20:18] <Amelia> Autoprotect: Kanala girdiğinde & prefixini alacak kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:19] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set autoprotect seviye
[20:20] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 4 seviyeden eklediğim kullanıcıların & olmasını istiyorum.
[20:20] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set autoprotect 4
[20:20] <Amelia>
[20:21] <Amelia> Autoop: Kanala girdiğinde @ prefixini alacak kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:21] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set autoop seviye
[20:21] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 3 seviyeden eklediğim kullanıcıların @ olmasını istiyorum.
[20:22] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set autoop 3
[20:22] <Amelia>
[20:22] <Amelia> Autohalfop: Kanala girdiğinde % prefixini alacak kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:23] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set autohalfop seviye
[20:23] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 2 seviyeden eklediğim kullanıcıların % olmasını istiyorum.
[20:23] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set autohalfop 2
[20:23] <Amelia>
[20:24] <Amelia> Autovoice: Kanala girdiğinde + prefixini alacak kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:24] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set autovoice seviye
[20:25] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 1 seviyeden eklediğim kullanıcıların + olmasını istiyorum.
[20:25] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set autovoice 1
[20:25] <Amelia>
[20:25] <Amelia> Invite: Kanalda invite (/chanserv invite #kanal nick) komutunu kullanabilecek kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:26] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set invite seviye
[20:26] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 4 seviyeden eklediğim kullanıcıların invite komutunu kullanmasını istiyorum.
[20:27] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set invite 4
[20:27] <Amelia>
[20:28] <Amelia> Akick: Kanalda akick (/chanserv akick #kanal *) komutlarını kullanabilecek kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:28] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set akick seviye
[20:29] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 5 eklediğim kullanıcıların akick komutlarını kullanmasını istiyorum.
[20:29] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set akick 5
[20:29] <Amelia>
[20:30] <Amelia> Set: Kanalda set/unset (/chanserv set/unset #kanal *) komutlarını kullanabilecek kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:30] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set set seviye
[20:30] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 5 eklediğim kullanıcıların set komutlarını kullanmasını istiyorum.
[20:31] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set set 5
[20:31] <Amelia>
[20:31] <Amelia> Clear: Kanalda clear (/chanserv clear #kanal *) komutlarını kullanabilecek kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:31] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set clear seviye
[20:32] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 5 eklediğim kullanıcıların clear komutlarını kullanmasını istiyorum.
[20:32] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set clear 5
[20:32] <Amelia>
[20:33] <Amelia> Unban: Kanalda kendi banını açabilecek (/chanserv unban #kanal) kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:33] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set unban seviye
[20:33] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 2 eklediğim kullanıcıların kendi banını açmasını istiyorum.
[20:34] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set unban 2
[20:34] <Amelia>
[20:34] <Amelia> Acc-list: Kanalda access listesine bakabilecek (/chanserv access #kanal list) kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:35] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set acc-list seviye
[20:35] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 3 seviyeden eklediğim kullanıcıların access listesine bakmasını istiyorum.
[20:36] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set acc-list 3
[20:36] <Amelia>
[20:36] <Amelia> Acc-change: Kanalda access silip ekleme yapabilecek (/chanserv access #kanal *) kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:36] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set acc-change seviye
[20:37] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 5 seviyeden eklediğim kullanıcıların access silip ekleme yapabilmesini istiyorum.
[20:37] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set acc-change 5
[20:37] <Amelia>
[20:37] <Amelia> Memo: Kanala gönderilen memoları okuyabilecek, gönderebilecek, silebilecek (/memoserv * #kanal *)kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:37] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set memo seviye
[20:38] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 4 seviyeden eklediğim kullanıcıların kanala gönderilen memoları okuyabilmesini istiyorum.
[20:38] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set memo 4
[20:38] <Amelia>
[20:38] <Amelia> Op-deop: Kanalda chanserv kullanarak ±o yapabilecek (/chanserv op/deop #kanal nick) kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:38] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set op-deop seviye
[20:39] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 3 seviyeden eklediğim kullanıcıların chanserv kullanarak op-deop yapabilmelerini istiyorum.
[20:39] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set op-deop 3
[20:39] <Amelia>
[20:39] <Amelia> Voice: Kanalda chanserv kullanarak ±v yapabilecek (/chanserv voice/devoice #kanal nick) kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:39] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set voice seviye
[20:40] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 1 seviyeden eklediğim kullanıcıların chanserv kullanarak voice-devoice yapabilmelerini istiyorum.
[20:40] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set voice 1
[20:40] <Amelia>
[20:40] <Amelia> Halfop: Kanalda chanserv kullanarak ±% yapabilecek (/chanserv halfop/dehalfop #kanal nick) kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:40] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set halfop seviye
[20:41] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 2 seviyeden eklediğim kullanıcıların chanserv kullanarak halfop-dehalfop yapabilmelerini istiyorum.
[20:41] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set halfop 2
[20:41] <Amelia>
[20:42] <Amelia> Protect: Kanalda chanserv kullanarak ±a yapabilecek (/chanserv protect/deprotect #kanal nick) kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:42] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set protect seviye
[20:42] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 4 seviyeden eklediğim kullanıcıların chanserv kullanarak protect-deprotect yapabilmelerini istiyorum.
[20:42] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set protect 4
[20:42] <Amelia>
[20:43] <Amelia> Kick: Kanalda chanserv kullanarak kick atabilecek (/chanserv kick #kanal nick sebep) kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:43] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set kick seviye
[20:43] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 3 seviyeden eklediğim kullanıcıların chanserv kullanarak kick atabilmelerini istiyorum.
[20:43] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set kick 3
[20:43] <Amelia>
[20:43] <Amelia> Topic: Kanalda chaserv kullanarak topic atabilecek (/chanserv topic #kanal mesaj) kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:44] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set topic seviye
[20:44] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 3 seviyeden eklediğim kullanıcıların chanserv kullanarak kick atabilmelerini istiyorum.
[20:44] <Amelia> Cevap: /chanserv levels #Amelia set topic 5
[20:44] <Amelia>
[20:45] <Amelia> Status: Kanalda bir nickin yetkisini öğrenebilecek (/chanserv status #kanal nick) kullanıcıların seviyesini belirlemek için kullanılır.
[20:45] <Amelia> Kullanım: /chanserv levels #kanal set status seviye
[20:46] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 4 seviyeden eklediğim kullanıcıların status komutunu kullanmasını istiyorum.
[20:46] <Amelia> Cevap: /chanserv set #Amelia set status 4
[20:46] <Amelia>
[20:47] <Amelia> Chanserv Levels fonksiyonları hakkında bilgi almak için /chanserv help levels desc komutu kullanılır.
[20:47] <Amelia> Chanserv Levels Komutları hakkında servislerden yardım almak için /chanserv help levels komutu kullanılır.
[20:47] <Amelia>
[20:47] <Amelia> * Chanserv Levels Komutları konusu eğitimi sona ermiştir.
[20:48] <Amelia> Şimdi de eğitimimizle alakalı 4 soru soralım. Cevapları özelime (/q Amelia) yazmanızı rica ediyorum.
[20:48] <Amelia> Soru 1; Kanalımın levels değerlerini listelemek istiyorum. Komut nedir?
[20:48] <Amelia> Süre; 30 saniye.
[20:49] <Amelia> Soru 2; Chanserv levels fonksiyonlarını açıklamalı olarak görüntülemek istiyorum. Komut nedir?
[20:49] <Amelia> Süre; 30 saniye.
[20:50] <Amelia> Soru 3; Kanalıma ilk giren kullanıcı op, diğer girenler halfop olsun. Komut nedir?
[20:50] <Amelia> Süre; 1 dakika.
[20:51] <Amelia> Soru 4; Kanalımda ben hariç kimse kendi banını açamasın ama, herkes kendini kanala davet edebilsin. Komut nedir?
[20:51] <Amelia> Süre; 1 dakika.
[20:52] <Amelia> Sorularımızın sonuna geldik şimdi soruları ve cevapları verelim ve eğitimimize devam edelim.
[20:52] <Amelia> Soru 1; Kanalımın levels değerlerini listelemek istiyorum. Komut nedir?
[20:52] <Amelia> Cevap : /Chanserv levels #kanaladı list
[20:53] <Amelia> Soru 2; Chanserv levels fonksiyonlarını açıklamalı olarak görüntülemek istiyorum. Komut nedir?
[20:53] <Amelia> Cevap : /Chanserv help levels desc
[20:53] <Amelia> Soru 3; Kanalıma ilk giren kullanıcı op, diğer girenler halfop olsun. Komut nedir?
[20:53] <Amelia> Cevap : //Chanserv set #kanaladı leaveops on | /Chanserv levels #kanaladı set autohalfop 0
[20:54] <Amelia> Soru 4; Kanalımda ben hariç kimse kendi banını açamasın ama, herkes kendini kanala davet edebilsin. Komut nedir?
[20:54] <Amelia> Cevap : //Chanserv levels #kanaladı disable unban | /Chanserv levels #kanaladı set invite 0
[20:54] <Amelia>
[20:54] <Amelia> Konu: Chanserv Akick Komutları
[20:54] <Amelia>
[20:55] <Amelia> Chanserv Akick, kanalın autokick listesini düzenlemek için kullanılır. Listede olan bir kullanıcı kanala girmeye çalıştığında, kanaldan ban kick ile uzaklaştırılır.
[20:55] <Amelia>
[20:55] <Amelia> Not: Akick ekler iken, akick sebebi yazılmaz ise, kullanıcı You have been banned from the channel sebebi ile kanaldan atılır.
[20:55] <Amelia>
[20:55] <Amelia> Add: Kanalda kullanıcıya akick eklemek için kullanılır.
[20:56] <Amelia> Not: Bir kanalın akick listesinde aynı anda en fazla 256 kullanıcı bulunabilir.
[20:56] <Amelia> Kullanım: /chanserv akick #kanal add Nick!Identd@Host sebep
[20:56] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında nicki Scheat olan kullanıcıya akick eklemek istiyorum.
[20:57] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia add Scheat!*@* Test
[20:57] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında identdi Help olan kullanıcıya akick eklemek istiyorum.
[20:57] <Amelia> Cevap : /chanserv akick #Amelia add *!Help@* Test
[20:57] <Amelia> Örnek : Amelia kanalında nicki Sc ile başlayan, identdinde Help kelimesi geçen ve hostu Net kelimesi ile biten kullanıcıya akick eklemek istiyorum.
[20:58] <Amelia> Cevap : /chanserv akick #Amelia add Sc*!*Help*@*Net Test
[20:58] <Amelia> Örnek : Amelia kanalında nicki 5 haneli olan, identdi Help ile başlayıp 8 haneli olan kullanıcıya akick almak istiyorum.
[20:58] <Amelia> Cevap : /chanserv akick #Amelia add ?????!Help????@* Test
[20:58] <Amelia> Örnek : Amelia kanalında sunucudaki tüm kullanıcıları akick almak istiyorum.
[20:58] <Amelia> Cevap : /chanserv akick #Amelia add *!*@* Test
[20:58] <Amelia>
[20:59] <Amelia> Del: Kanalda bulunan akick(ler)i silmek için kullanılır.
[20:59] <Amelia> Kullanım1: /chanserv akick #kanal del Nick!Identd@Host
[20:59] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında nicki 4 haneli olan identdi Help olan ve hostunda Helper kelimesi geçen akicki silmek istiyorum.
[20:59] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia del ????!Help@*Helper*
[21:00] <Amelia> Kullanım2: /chanserv akick #kanal del numara,numara,numara..
[21:00] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında akick listesinden 2 ve 6 numaralı akickleri silmek istiyorum.
[21:00] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia del 2,6
[21:00] <Amelia> Kullanım3: /chanserv akick #kanal del numara-numara
[21:00] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında akick listesinden 4 ve 7 numara arasındaki (4 ve 7 dahil) akickleri silmek istiyorum.
[21:01] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia del 4-7
[21:01] <Amelia>
[21:01] <Amelia> List: Kanalda akick listesini görmek için kullanılır.
[21:01] <Amelia> Kullanım1: /chanserv akick #kanal list
[21:01] <Amelia> Örnek: Amelia kanalının akick listesini görmek istiyorum.
[21:02] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia list
[21:02] <Amelia> Kullanım2: /chanserv akick #kanal list numara,numara,numara..
[21:02] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 3 ve 6 numaralı akickleri görmek istiyorum.
[21:02] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia list 3,6
[21:02] <Amelia> Kullanım3: /chanserv akick #kanal list numara-numara
[21:02] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 2 ve 6 numara arasındaki (2 ve 6 dahil) akickleri görmek istiyorum.
[21:03] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia list 2-6
[21:03] <Amelia> Kullanım4: /chanserv akick #kanal list harf/kelime
[21:03] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında S ile başlayan akickleri listelemek istiyorum.
[21:04] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia list S*
[21:04] <Amelia>
[21:04] <Amelia> View: Kanalda akick listesini ayrıntılı olarak görmek için kullanılır. Bu ayrıntılar;
[21:04] <Amelia> - Akickin kimin tarafından eklendiği
[21:04] <Amelia> - Akickin ne zaman eklendiği
[21:04] <Amelia> - Akickin en son ne zaman kullanıldığı
[21:04] <Amelia> - Akickin sebebi
[21:05] <Amelia> Kullanım1: /chanserv akick #kanal view
[21:05] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında akickleri ayrıntılı olarak görmek istiyorum.
[21:05] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia view
[21:05] <Amelia> Kullanım2: /chanserv akick #kanal view numara,numara,numara..
[21:06] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia view 5,8
[21:06] <Amelia> Kullanım3: /chanserv akick #kanal view numara-numara
[21:06] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında 4 ve 8 numara arasındaki (4 ve 8 dahil) akickleri ayrıntılı olarak görmek istiyorum.
[21:06] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia view 4-8
[21:06] <Amelia> Kullanım4: /chanserv akick #kanal view harf/kelime
[21:07] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında içinde Sc kelimesi geçen akickleri ayrıntılı olarak görmek istiyorum.
[21:07] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia view *Sc*
[21:07] <Amelia>
[21:07] <Amelia> Count: Kanalda akick saysını öğrenmek için kullanılır.
[21:07] <Amelia> Kullanım: /chanserv akick #kanal count
[21:07] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında akick sayısını öğrenmek istiyorum.
[21:07] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia count
[21:07] <Amelia>
[21:08] <Amelia> Enforce: Kanal akick listesinde bulunduğu halde, başka bir nickle kanala girip, kanal içerisinde akick listesinde ki nicke döndüğünde kanaldan atmak için kullanılır.
[21:08] <Amelia> Şayet böyle bir durum olursa, enforce komutu uygulandığında kullanıcı eklenilen akickde ki sebep ile birlikde atılır.
[21:08] <Amelia> Kullanım: /chanserv akick #kanal enforce
[21:08] <Amelia> Örnek: Amelia kanalında Scheat nickini akicke ekledim. Fakat X nicki ile kanala girip, kanalda nickini Scheat olarak değiştirdi. Akick'in aktif olmasını istiyorum.
[21:08] <Amelia> Cevap: /chanserv akick #Amelia enforce
[21:08] <Amelia>
[21:09] <Amelia> Chanserv Akick Komutları hakkında servislerden yardım almak için /chanserv help akick komutu kullanılır.
[21:09] <Amelia> * Chanserv Akick Komutları konusu eğitimi sona ermiştir.
[21:09] <Amelia>
[21:09] <Amelia> Şimdi de eğitimimizle alakalı 4 soru soralım. Cevapları özelime (/q Amelia) yazmanızı rica ediyorum.
[21:09] <Amelia> Soru 1; Kanalımda akick komutunu benden başka kimse kullanamasın. Komut nedir?
[21:09] <Amelia> Süre; 30 saniye.
[21:10] <Amelia> Soru 2;Kanalımda ki akick sayısını öğrenmek istiyorum. Komut nedir?
[21:10] <Amelia> Süre; 30 saniye.
[21:11] <Amelia> Soru 3;Kanalımda 4 ve 8 numara arasındaki (4 ve 8 dahil) akickleri görmek istiyorum. Komut nedir?
[21:11] <Amelia> Süre; 30 saniye.
[21:12] <Amelia> Soru 4; Kanalımda identdi Kalp olan kullanıcıya akick eklemek istiyorum. Komut nedir?
[21:12] <Amelia> Süre; 1 dakika.
[21:13] <Amelia> Sorularımızın sonuna geldik şimdi soruları ve cevapları verelim ve eğitimimizi sonlandıralım.
[21:13] <Amelia> Soru 1; Kanalımda akick komutunu benden başka kimse kullanamasın. Komut nedir?
[21:13] <Amelia> Cevap : /Chanserv levels #kanaladı disable akick
[21:13] <Amelia> Soru 2;Kanalımda ki akick sayısını öğrenmek istiyorum. Komut nedir?
[21:13] <Amelia> Cevap : /chanserv akick #kanal count
[21:14] <Amelia> Soru 3;Kanalımda 4 ve 8 numara arasındaki (4 ve 8 dahil) akickleri görmek istiyorum. Komut nedir?
[21:14] <Amelia> Cevap : /chanserv akick #kanal list 4-8
[21:14] <Amelia> Soru 4; Kanalımda identdi Kalp olan kullanıcıya akick eklemek istiyorum. Komut nedir?
[21:14] <Amelia> Cevap : /chanserv akick #Amelia add *!Kalp@* Test
[21:14] <Amelia>
[21:15] <Amelia> Chanserv Levels & Chanserv Akick Eğitimimiz sona ermiştir. Katılımlarınızdan Dolayı Kalbim-Help Ailesi Adına Çok Teşekkür Ederim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet