Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Mart 2014, 20:04   #1
Violent
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
iOS 7.1 halen neden yayınlanmadı?

Beklenen güncellemeyle alakalı yanıt geldi.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

iTunes Festivali uygulaması iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Ancak Apple yazarlarından biri olan John Gruber, uygulamanın 7.1'le uyumlu olduğunu belirtmişti. Bu yüzden birçok kişi uygulamayla birlikte 7.1'in de çıkacağını tahmin ediyordu. Yaptığım haberde bu gelişmeyi sizlere sunmuştum. Peki iOS 7.1'in akıbeti tam olarak nedir?

Amerikan medyasından gelenlere göre Apple, App Store'daki satın alma ve dağıtım sistemindeki değişiklikten dolayı 7.1'i geciktirdi. Apple yenilenen sisteme çocukların erişimi için kısıtlamalar da ekliyor. Güncellemenin birkaç gün içinde yayınlanması bekleniyormuş. Daha önce sizlerle paylaştığım haberde de isimsiz bir kaynağın toplu dağıtım ve yeni web hizmetleriyle alakalı iddialarını sizlere sunmuştum. Son gelen bilgilerle birlikte bu iddialar bir şekilde doğrulanmış oluyor. İsimsiz kaynağın söyledikleri 15 Mart tarihini işaret ediyordu. Gelişmeler oldukça bunları sizlerle paylaşacağım.

Hasan Uğur Nayır

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet