Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Nisan 2014, 17:29   #6
ŞaH
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: ŞaH Script 2014 v2.0

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:25 --

IrCbaStarD Nickli Üyeden Alıntı
Script resimlerini güncellemelisiniz, script bi yerden tanıdık geliyor ama nerden cıkaramadım(Edit değil.) Birde dikkatimi ceken toolbarin ortasindaki web kontrol toolbar butonları mdx ile yapilirken onu neden buton yapip kolaya kacti anlamadım.. Toolbar butonları cok büyük daha ufak yapilip farklı seyler konulabilirdi cok bos yer var, eline sağlık yapanın.

Web butonları işi gördüğü için gerek duymadım. Boş yer çok evet sade çok fazla karıştırmayan bişey olsun istedim.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

AfraN Nickli Üyeden Alıntı
script dialoglarının bütünü alıntı korumalar Sercan'a 5-6 tane dialog bana ait. geri kalan dialoglarda hemen hemen herkesin kullandıkları dialoglar tek yeni bir şey bulamadım şahsen, ama grafikler hoş olmuş başarılar dilerim.

Konudada belirttiğim gibi kodlarını ben yapmadım sadece düzenleme yaptım genelde görsel olarak.Çok fazla scriptte kullanılmadığı için radyo ekledim, şu ana kadar hiç bi scriptte olmayan smiley sistemini falan ekledim.Dediğim gibi illaki eksiklikleri var.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet