Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Mayıs 2014, 02:18   #22
Adem46
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: JSistem Web Aplet Artık Ücretsiz

TechnicaL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Güncellemeler devam edecek bilgilendirme yaparız. Ücretsiz yaptık diye geliştirmeyi bırakmadık
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

2 gün Kullandım ve /ame komutu ile eski kullandığım Applet ile Jsistem arasında kullanmamızı tavsiye ettikleri appleti sordum. 50 den fazla yorum ve fikir aldım.

Genel olarak verilen cevaplar

Büyük çoğunluk ; Eski sistemde Tab oluyordu ve diğer odalarda nicklerimiz yazılınca sesli veya yazılı uyarı alamıyoruz birde ekrandaki yazılar bazen kayıyor...
azınlığın sesi ; Bu daha modern bunu kullanalım.
Benim açımdan da güvenlik uyarısı vermemesi daha iyi olur ama User'ları dinlemek gerekiyor.
Bunun dışında görünüm olarak Jsistem diğerlerinden daha modern ama özellikler olarak biraz eskik görülen tarafları..

Güncellemelerin süreceğini söylemiştiniz. Bu durumda ücretsiz dağıtıma sunulduğu için güncellemeler daha geçmi gelecektir ?
Güncellemeler gecikmeyip normal devam edip ücretli modüllermi eklenecektir ?

Artı Jsistem için LightIRC gibi destek forumları vs olacakmıdır. Şu anda sitenizde dosyaları indirme linkinden başka bir açıklama veya yardım sayfaları bulunmuyor. Jsistem kullananlar sizi sadece forumlardanmı takip edecekler.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet