Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Mayıs 2014, 15:02   #25
Adem46
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: JSistem Web Aplet Artık Ücretsiz

TechnicaL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Şu an sizin kullandığınız apleti yaklaşık 50 site daha kullanıyor. Yapmış olduğumuz testlerde yazılarda herhangi bir kayma sorunu yaşamadık. Bu konuda kullandığınız bilgisayarı tekrar bir gözden geçirirseniz iyi olur. Bu sesli uyarı konusunda kodlarla artık haşır neşir olma zamanınız gelmiş demektir. Biz temel olarak sistemi hazırladık ve ücretsiz olarak paylaşıyoruz bunun üzerine geliştirmeleri kendiniz yapacaksınız. Html + javascript + css ile bu işlere başlayabilirsiniz. Destek forumları konusunda aklımızda küçük bir çalışma var ilerleyen zamanda yapabiliriz. Son olarak tercih size kalmış isterseniz flash isterseniz jsistem isterseniz java, seçenekler çok istediğiniz apleti kullanın.

Ben şu anda Applet'inizi kullanmıyorum. sadece deneme amaçlı kurdum. Çok güzel bir çalışma fakat eksik bulduğum yönleri bildirmek istedim'ki zaten siz de farkındasınız güncellemelerde neye ihtiyaç var ... Javascript bilmiyorum. Gelişme sürecektir dediğiniz için konuya dahil oldum.
Paylaşımınız ve emeğiniz için çok teşekkür ederim bu örnek davranışınızdan dolayı sizi tekrar kutlarım. Bu kadar güzel bir çalışma'nın geliştirme ve güncellemeleri mutlaka devam etmeli, çünki IRC dünyasının siz ve sizin gibilere ihtiyacı var.
Saygılar dilerim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet