Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Mayıs 2014, 21:16   #3
achiL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 97. Haftanın Çok Bilmişi: ''achiL''

Merhaba, direkt sorulara geceyim ayrica cok bilmiste degiliz ehe.

a- Adim caner sakarya da ikamet ediyorum yirmi bes yasindayim, sakarya universitesi'nde okuyorum, bildiginiz uzere gencligini buralarda yemis ama hala bundan mutlu olan biriyim ehe. Daha objektif nesnel veriler sunulabilir ama bu yeter herhalde.

b- Aslinda adapazari denir yani ama hitaben uslubu farklidir ornek vermek gerekirse, adabazarliyiz hafis seklinde konusulur. Farkli acidan baktiginda da adabazar Sakarya(adapazari)nin eski adidir. adapazarı merkez ilçesinin sakarya'lı gençlerce telafuz ediliş biçimidir. kesinlikle kafiye olsun diye değiştirilmemiştir ama buna uyan bir tezahürat da yok değildir yemeyip içmeyip "adabazar, adabazar" şeklinde bir çok anonim çalışma mevcuttur.

c- Forum oyunlarini seviyorum ehe, yas aldikca eglence kiymete biniyor her alanda.

d- Guncel konulari takip ediyorum tabiki sadece '' pain in the ass '' diye tabir edilen konular disindaki hersey. Takip etmeyen kac kisi var acaba?

e- Ben bazi sabit fikirleri asla degismeyen fakat, fikirleri degiskenlige cok ugrayan, kendini yenileyen biriyimdir o bakimdan idealizm boyutlarindaki goruslerime karsi, uygunsuz seyler soylenilmeyen herseyi severek gorur okur paylasir aktaririm. İnsanların çoğu, sosyal medya platformlarını bir eğlence aracı veya zaman kaybı olarak görürler. Ancak, yaşanan birçok olay işin aslının böyle olmadığını bize gosteriyor. Özellikle Twitter’ın hayatımıza girmesiyle birlikte, gündemdeki haberlerden çok daha hızlı bir şekilde haberdar olma imkanına sahibiz. Haberdar olmanın yanı sıra, bu haberlere yorum yapabilme, düşüncelerimizi, tepkilerimizi gösterebilme imkanına da sahibiz. Gozlemlerin aksettigi sey, pazar günleri kahvaltı sofrasında gazete okuma alışkanlığının yerini, Twitter’daki TT’ler almak üzere oldugudur. Babam bile gazete aliskanligini unutacak neredeyse eheh.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat