Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Mayıs 2014, 22:24   #21
ZoRuN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İRC Neden Popülerliğini Kaybetti ?

İrç neden kötüye gitti cevabı Çok basit
1: Sunucu sahiplerinin ve root adminlerin sevgili yapıp egolarını alt kademelere yansıtmasıdır yani hava atmak için veya sevgilisiyle arası bozulduğu zaman gelir alt kademedeki admine gider yapmasıdır
2: Sunucu sahiplerinin ve üst yöneticilerinin emri vaki iş buyurmaları
3: Aradan uzun zaman geçtikten sonra suncuu toparlanıp user görmeye başlayınca bazı sunucu sahipleri adilce sunucuyu yönetemmeleri çocuksu davranışlardan ekibini dağıtması vs vs

Tüm bunların sonucunda o sunucudan ayrılar admin tutup sunucu açıyor ve o sunucu haliyle dağılıyor bu gibi olaylar haliyle zincirleme halinde günümüzde hayli bir vahim duruma gelmiştir

Benim tavsiyem sunucusunu büyütemeyen sunucu ve domain sahiplerine sunucusunu linklemek Ayrıca link alan sunucuların ise linklemek isteyen domain sahiplerine iyi davranıp onları ellerinde tutması
Günümüzde 1000 lerce domain var ve artık bu binlerce domain kirlilik yaratıyor diye düşünüyorum gercekten irce gönül vermiş kişilerin bu işi orgineze etmelidir

İRC Hava atma yeri ego tatmin etme yeri olmammalı yahu sevgilinizle gidin skypde özelde yazışın aklıma gelmeyen bir sürü şeyler var faktör olan....
Temiz bir irç diliyorum

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet