Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Mayıs 2014, 23:46   #12
IRC-Dancer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Tor ip aralıkları atma Kodu ?

Çok güzel belirtmiş ve anlatmışsın , lakin karşıdaki adam nedemiş ? Alt alta tek bir raw ile nasıl coğaltırız , bunu ben sen veya bi başkası biliyor ola bilir.Ama o kişi bilmiyorsa , direk bizim bildiğimiz gibi anlatırsak adamın mantığı düz calısır.Genellikle bütün coder'lerin yaptıgıda budur.Direk calısanı ve kısa yolunu vermek.
Karşındaki insan okuma yazmağı yeni öğreniyorken , kalkıp çarpım toplosu sunmak gibi birşey yaptığımızdan coder sayımız ve bilgili insan sayısı az , acılım yok soru sorulsun altına cvb , aynı şekilde , 1'den fazla sonucta verile bilir bu yanıta , ama o hangisini secer , öğretici olana mı yoksa işine yarayanamı , biz tercih sunarız , onlar secer. En son satıra return kullanmadım cunki eminim ki onlarda benim gibi deneyerek kimseye mınnet etmeden , kendilerince yapcaklar ve ne bize nede bı baskasına bu gereksımı duymıcak.Benim mantıgım bu şekilde calısıyor , zamanında hep bana hep bana diğen insanlardan ben sıkıldım.Artık IF'ınde Ve Bu gibi işe meilli insanlarında kolundan tutup yol gostermek lazım , onunu kesip bana muhtac olsunlardan değilim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet