Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Mayıs 2014, 05:47   #24
Adem46
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İRC Neden Popülerliğini Kaybetti ?

1 Facebook ve twitter gibi sosyal ağlar kullanıcıyı kendine kilitliyor. İçerisinde yok yok Bunların... En son bir oyunda çiftliğimdeki köpeğimi çaldılar bırakmıştım oynamayı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
)O yüzden, bu kesimden ben gibi kedisi köpeği çalınanlar geliyor sohbete.

2 chatroulette, omegle vb. sayısı artan siteler aşırı hit çekiyor. Biz önceden bi kız selam alsa özelden, heyecanlanırdık burada insanlar kendini aşmış.tamamen fizik dili ile sohbet ediliyor.

3 Shellciler çoğaldı ve isteyen herkes bütçesine göre site açabiliyor. Sırf ban yedi diye site açabilecek kadar basitleşti site açmak. Site sayısı çoğaldıkça user'lar da dağılıyor. Sonrası, bir sitede 40 user varsa 5 admin, 10 op 15 reklamcı 5 user 5 floodcu.

4 Google amca ile çok uğraşıp, haketmeyenler sıralamada gereksiz yer işgal edip, kaliteli kadro ve yönetim anlayışına sahip sitelerin önünde geçiyor. User tutamıyor ve insanları irc'den soğutuyorlar. İndex olmayan siteler yeterince mevcut hatta kopyacılarla dolu sıralamalar.

5 Akıllı telefonlar artık insanların aklını alıyor.watt diyorsun sap çıkıyor karşına.. Bir sürü sebep var.

Buda ata sözü
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
: Erkektir yapar diyen babalar, Ben yaşamadım kızım yaşasın diyen Anneler yüzünden Ahlaksız bir nesil yetişti.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet