Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Mayıs 2014, 08:36   #12
Gurkan
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Futbol Menajerliği

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ben projeyi okuduğumda heycanlandım açıkcası bir FM hayranı olarak. Fakat botun screenlerine attığında aklıma bir sürü soru takıldı;

Transfer, antraman, oyuncu kiralama, satma, oyuncu takip etme vs vs vs vs.. bir sürü olay olacak eğer zevk almak ve gerçekçi olsun istiyorsak bunlar ve daha fazlası olmak zorunda. Fakat bunların hepsini gerçekleştirmek için 2 sayfa sadece hangi komutları kullanacağını yazmalısın bu da IRCd services komutları kadar tutar sanırım
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bunu ezberlemekle uğraşır insanlar diye düşünüyorum. insanları sıkabilir. Fakat ; kendine bir host alıp web codlaması ile FM tarzında gerçek futbolculara yer verirsin söylediğimiz herşeyi bütün olasıkları yaparsın bu hostun IRC girişleri açarsın bir bot ile sunucuna yansıtırsın web üzerinden oynanan bir oyunun ve IRC in olur. Ne bilim komut kalabalığı bana ilgi çekici gelmedi. IRC'in şeklini bile değiştirebilir insanların senin sitene girmesinde neden olabilir bu FM oyunu İnşallah yaparsın eminim herkes girecektir dediğim şekilde olursa.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet