Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Haziran 2014, 02:55   #10
xklanx
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Başbakan'a el hareketi yapmakla suçlanan kadına hapis istemi!

yaSmin Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kesinlikle haketmiş bana göre abartıyor bizim insanlarımız kendi insanına düşman oluyorlar ben anlamıyorum

bak ne güzel yere değinmişsin acaba bilmem kaç yaşına gelmiş bir hanımefendi kalkıp bu hareketi neden yapar bir düşünmek lazım ? insanlar artık birbirlerine düşmanca bakar oldu ve bunun en büyük sorumlusu siyasi iktidarın izlediği politikalardır.

Türkiye Cumhuriyeti hiç bir iktidar döneminde bu derecede ayrışıp kutuplaşmadı.ülkemizde 2002 öncesinde siyasi konjektür devamlı değişmekteydi bir seçimi sol dan dsp,shp kazanırken diğer bir seçimi anap,dyp,fazilet partisi vs vs sağ partiler kazanabiliyordu ama kim başa gelirse gelsin bu denli ayrıştırma kutuplaştırma olmuyordu.buna en güzel örnek olarakta rahmetli erbakan hocayı verebilirim.rahmetli erbakan hocanın hiç bir demecinde kendi partisinde olmayanları dinsizlikle,imansızlıkla suçladığına ben şahit olmadım.

Sonuç olarak ne ekersen onu biçersin...hükümet kendi görüşünden olmayanları aşağılamak,ayrıştırmak yerine onlarla empati kursaydı bugün çok farklı bir yerdeydik.

Dava konusuna gelince sayın başbakan bir birey olarak en doğal hakkını kullanmış ve davacı olmuş.Banada böyle bir hareket yapılsa o anki ruh halime göre şikayetçi olabilirdim son derece normal.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet