Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Haziran 2014, 11:05   #4
YozGatLı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Vds Sunucuda Plesk Panelden İRC Kurabilecek Varmı?

Merhaba , Lafınızı şöyle balla kesmek istiyorum. Plesk olarak nitelendirmiş oldugumuz şey bir kontrol panelidir.Bu kontrol panelinde hosting hesabı açma , hosting izinleri ile kolaylık sağlayan bir kontrol panelidir. WHM / Cpanel 'de bir kontrol paneldir , ayrıca kendiside hosting hesabı ve izinleri ile alakalı bir kontrol paneldir.

Sunucunuza Unreal sürümleri kurabilmeniz için, sunucuzda linux tabanlı centos işletim sisteminin kurulu olması gereklidir.Linux tabanlı Centos işletim sistemi 32 bit sürümü sizler için uygun olucaktır. Ayrıca Centos İşletim sistemi üzerine kurulan Plesk , Whm gibi bir çok kontrol panelleri sizlere hosting hesabı ve izinleri dalında kolaylık saglıyan bir aracıdır.

Sunucuzda linux centos işletim sistemi kurulu ve hazır bir şekilde ise , ayrıca üzerinde plesk kontrol paneli mevcutsa kendinize bir hosting hesabı açarak ve bu hesabın Shell izni sağlayarak, Unreal ve Unreal gereksimlerini sunucunuz üzerinde SSH ile rahatlıkla kurabilirsiniz.

Panel sadece bir aracıdır. Önemli olan işletim sistemidir.

Bu anlatım , sadece konuya esinlenerek yardım amaçlı yazmış oldugum bir bilgidir

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet