Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Temmuz 2014, 14:28   #2
Elysian
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sizin aşkınız hangi dönemde?

Şimdi şöyle bir düşünüyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cığım,

Sarhoşluk dönemindeyiz, çünkü her sabah hala daha aşık olarak kalkabiliyor o telefona heyecanla koşabiliyorum.

Yere inme dönemindeyiz, çünkü aşk gerçek olsa da içinde çok fazla hayal barındırır, oysa dünya öyle değil, ilişkiler de öyle.

Kritik dönemdeyiz, uzun süreli ilişkilerden hep korkmuşumdur, sanki uzun süreli ilişkilerde ayrılık tek kelimeyle bile gerçekleşebilir diye geliyor bana. Bunun sebebi de, birbirinizi çok iyi tanıyorsunuz, huylarınızı, tepkilerinizi, bakış açılarınızı, her şeyi. Onun kişilğine tamamen zıt bir kelime daha etseniz her şey bitebilir.

Ad koyma dönemindeyiz, evet artık bu döneme girmiş olmamız lazım (tek taraflı düşünce olduğu için subliminali verdim artık, al sen oradan)

Alışkanlık dönemindeyiz, heyecan bende had safhada olsa da karşı taraf artık birçok şeyi olduğu gibi kabul etmiş durumda.

Bağlılık dönemindeyiz, biz birbirimize daima yürekten bağlıyız
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet