Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Temmuz 2014, 13:54   #1
yoSun
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Ali Nazik Kebabı (Kendi yapımım;=))

• Malzemeler:
  • 4 adet patlıcan
  • 1 adet kuru soğan
  • 2 domates
  • yeşil biber
  • maydonoz
  • baharat (hazırladığınız içe istediğiniz sevdiğiniz ete yakışan baharatları ilave edebilirsiniz)
  • tuz
  • süzme yoğurt yada tava yoğurt
  • sarımsak

Patlıcanları kendiniz közlediğiniz zaman daha bi leziz oluyor hazır almanızı tavsiye etmem közlemeside kolay sadece ihtiyacınız olan közleme tepsisi;
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

bknz:1

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

bknz:2

közlediğimiz patlıcanlar zaten kolayca soyuluyor ve minik minik doğrama işlemini gerçekleştiriyoruz.

iç malzemesini hazırlama isterseniz kıyma isterseniz kuzu eti ile yapabilirsiniz ben kıyma tercih ettim.

Mutlu son;
yoğurtlu sarımsak karışımını patlıcanlarla harmanladım dilerseniz patlıcanı servis tabagına ve yoğurt üstünede et koyabiliriniz yanına kırmızı biber közleyip maydonoz ile süsleyebilirsiniz;

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat