Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Temmuz 2014, 18:39   #1
Seth
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Mordechai Kedar: "Filistinli kadınlara tecavüz edin"

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Gazze'ye ölüm yağdıran İsrail'den akıl almaz açıklamalar gelmeye devam ediyor. Filistin halkını düşman ilan edip "Filistinli anneler de oğulları gibi ölmeliler" diyen İsrailli vekilden sonra, kan donduran bir açıklama da İsrailli Akademisyen Mordechai Kedar'dan geldi: "Filistinli kadınlara tecavüz edin"

İsrailli akademisyen Dr. Mordechai Kedar, İsrailli üç gencin cesetlerinin bulunduğu 1 Temmuz’da bir radyo programında “Teröristleri caydıracak tek şey, mesela gençleri kaçırıp öldürenleri, onların annelerine veya kız kardeşlerine tecavüz etmek” dedi.

SUNUCUYU BİLE İSYAN ETTİRDİ

Bar-llan Üniversitesi’nde öğretim üyesi olan Kedar’ın, katıldığı “Hakol Diburim” adlı programda, “Hamas liderlerini caydıracak tek şey kafaları ve omuzları arasındaki bağlantıyı tehdit etmek” sözleri üzerine sunucu Yossi Hadar, “Peki sizce bu Hamas’ın rütbelerinde elenmeye yardımcı olur mu?” sorusunu sordu.

Kedar ise soruyu şu şekilde yayınladı: “Hayır, çünkü aşağılara indikçe anlayış tamamen farklı. “Teröristleri caydıracak tek şey, mesela gençleri kaçırıp öldürenleri, onların annelerine veya kız kardeşlerine tecavüz etmek. Ne yapacaksınız, bu içinde yaşadığımız kültür.”

'EVİNE DÖNER, KARDEŞİNİN ONURUNU KORUR'

Programın sunucusu Yossi Hadar, Kedar’ın sözlerinin ardından şaşkınlığını gizleyemedi ve “Biz böyle önlemler alamayız tabii ki” dedi. Kedar ise düşüncesini, “Ben ne yapmamız veya yapmamamız gerektiği hakkında konuşmuyorum. Ben gerçekler hakkında konuşuyorum. Bir intihar bombacısını caydıracak tek şey, eğer bu eylemi gerçekleştirirse kız kardeşinin tecavüz edileceğini bilmek. Yalnızca bu şekilde o terörist evine döner ve kız kardeşinin onurunu korumak” sözleriyle savunmaya devam etti. İfadeleriyle İsraillilerin de tepkisini çeken Kedar, konu hakkında yorum yapmayı reddetti.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat