Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Ağustos 2014, 12:36   #45
Ocean
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: hepsi yaralar, sonuncusu öldürür.

sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'cım

zirkonyum kristalleri üzerinde yapılan radyometrik tarihlendirme metodu ile dünyamızın ortalama 4,5 milyar yaşında olduğunu biliyoruz. insanlık olarak ise en eski fosillerin yaşı 200.000 yıl öncesine dayanıyor. Şimdi şu insanlar tarafından kalem edilmiş, sözde büyük kitaplar en eskisi 5.000 yıl öncesine dayanıyor. merak ediyorum, tanrı 195.000 yıl boyunca neredeydi ? neden insanların 195.000 yıl boyunca zeusa, horusa, athenaya, kuyruklu yıldızlara, ateşe tapmalarına inanmalarına göz yumdu.

merak ediyorum evrime inanıyor musun ? bence inanıyorsun çünkü gerçekleri red etmeyecek kadar akıllı birisin, evrimin olduğu kanıtlanmış birşey zaten, bkn: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

dünya, evrenin tamamında değil, sadede gözlemlenebilir evren'de okyanustaki bir damla su, sahilde ki bir tane kum tanesi kadar ediyor. Şimdi insan oğlu çıkıpta tüm bu evreni okyanusta bir su damlası kadar etmeyen dünyadaki insanlar için yarattığını, ve kitap indirip onlara emirlerler verdiğini, diğer tüm yıldızları, gezegenleri ve sonsuz boşluğu aksesuar olarak yarattığını söylerse ben buna gülerim işte

lütfen yanlış anlama ben ateist değil, [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] birisiyim ama bana varlığını kanıtlayamamış bir tanrı neden bana inanmadın diye beni yargıladığını düşünüyorum da, gerçekten çok merhametli ve bağışlayıcı bir tanrımızın olduğunu rahatlıkla görebiliyorum.

ama yine ne diyoruz, yaradan var, dinler yalan. sonuçta milyonda bir ihtimal de olsa göz ardı etmemek gerekiyor.

eğer bir yaradan varsa şükürler olsun

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat