Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ağustos 2014, 14:40   #5
Ocean
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Seçime 3 gün kaldı

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], sen ne güzel bir insansın ? : )

Seçim kurulu başkanlığında ki adamların bile Erdoğan'ın has adamı olduğu bir ülkede seçimlerin nasıl adil olacağını düşünebilirsiniz ki ? Geçen seçimde de görmedik mi ? Trafolara giren kediler sebebiyle aynı anda on küsür şehirde kesilen elektrileri mi ararsın, başka partiye verilmiş oyları akp'e yazan baş örtülü bacıları mı ararsın, başka partilerin oylarını çöpe atan görevlileri mi ararsın ? ne ararsan vardı yine de olacak.

Dini en iyi ticaret olarak kullanan erdoğan cumhurbaşkanı da olacak garanti ediyorum. Amma velakin, müstehak bu halka.

Gazi maaşının 200 tl olduğu ülkede İsrailli mültecilere, 800 tl maaş bağlayan erdoğan. haksız kazanç sağlayan, sahtekarlık yapan, hırsızlık yapan, gençleri öldüren, insanları dil, din, ırk ya da herhangi bir nedenle ayıran erdoğan.

Erdoğan yakında peygamberliğini ilan etse ona da inanırlar : )

Bende çok iyi bir dinciyim, ezan okununca evdeki televizyonu kapatıyorum, fişini de çekiyorum, üstelik ana şarteli de indiriyorum. Edisonu, Nikola Tesla'yı bulsam üstüne atlayacağım o derece.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], senin de görüşlerini merak ediyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet