Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Ağustos 2014, 16:36   #1
Elysian
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Erkekler Bunları Söylemekten O Kadar Çok Korkuyor Ki

Erkekler sıkıyorsa bu cümleleri kurabilsin bakalım!

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Yeterince ayakkabın var. Bunu almasak olmaz mı? (Ahahaha dakika bir gol bir :p )

Bazen bekarlık dönemlerimi özlüyorum. (Bunu söylemeyi şöyle akıllarından bile geçirmemeliler!!! )

Annem senden kesinlikle daha iyi yemek yapıyor. (Oldu, ben saatlerce yemek pişireceğim sen de bunu söyleyeceksin, dillendirme tabi ki! )

Maç izlerken sorduğun sorular konsantrasyonumu bozuyor. (Bütün gece yalnız uyumak istiyorsa söylesin, bakalım)

En yakın kız arkadaşın gerçekten çok seksi. (Bir gram aklı olan erkek bunu dile getirmez!)

Bir gün kalbimi kırarsın diye gerçekten çok korkuyorum. (Bir erkek korktuğunu ne zaman itiraf edebilmiş ki? )

Yalnızca benim değil, senin de ayaklarının koktuğu zamanlar oluyor. (Evi terketme sebebi.)

Regl dönemindeki gelgitlerinden hiç hoşlanmıyorum. (Zaten söyleyemiyor da bir de tam da regl döneminde söylediğini şöyle bir düşünsenize
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
))) )

Alışveriş tutkun beni korkutuyor. (Tutku mu??? Bunun sadece bir ihtiyaç olduğunu biliyor olmalılar! )

Seninle geçirdiğim vakitler inanılmaz güzel. Ancak bazı zamanlar arkadaşlarımla erkek erkeğe de takılmak istiyorum. (Bunu desin de hele bi' ayrılalım! )

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet