Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Ağustos 2014, 10:21   #20
Satuk
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Erdoğan Türkiye'nin 12'nci cumhurbaşkanı oldu

Kaybettiğim siyasi yenilgi değil, hele hele yanlış hiç değil KARDEŞ, Bunları hepimiz çok iyi biliyoruz, illaki hakkın bir vatandaş olarak istediğine oy vermen ben bunu yargılayamam.. sorgulayamam sadece ve sadece olan tavrımı koyarım net bir şekilde..

" Diğer 2 aday bu saydıklarının aynısını yapıyor. Yalnız ben R.T.E de göremedim bunları.

Günah vebal kısmına gelince, hangisine oy vermeli göz göre göre istiklal marşına Çanakkale şiiri diyenemi;
Yoksa pkk yı açık bir dille savunan terörist adaya mı;
Yoksa (Allahu Alem) hakkından bir sürü söylenti olan ama henüz kanıtlanamayan bir adama mı oy vermeli ? "

Bu yazıya yazılmıs cumlelerdir, Kusura bakmada Şuan bunlarla beraber hareket eden bunlara destek olanlarda dağdakinden farkı yoktur benim için ŞAHŞİ fikrimde budur.. neyse işiniz gücünüz rast gelsin hayırlı olsun Cumhuru reisiniz.

Son bir hatırlatma çok sevdiğim bir söz vardır..

" Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun dedi.. Yaşadığını Bildiği halde Öleceğini Unutmuştu " misali...

Saygılar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat