Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Ağustos 2014, 03:54   #5
Bennu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Hem özele hem de notice mesaj gönderimi [Lütfen Yardım Edin :(]

aLone Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
alias ozelnotice { query -n $$1 { msg $1 $read(sozler.txt,1) 0 $1  notice $1 $read(sozler.txt,1) .timer 1 4 msg $1 $read(sozler.txt,2) 0 $1  .timer 1 4 notice $1 $read(sozler.txt,2) .timer 1 8 msg $1 $read(sozler.txt,3) 0 $1  .timer 1 8 notice $1 $read(sozler.txt,3) .timer 1 12 msg $1 $read(sozler.txt,4) 0 $1  .timer 1 12 notice $1 $read(sozler.txt,4) } }

Bu şekilde denedim gayet sağlıklı calısıyor
ilk etapta pence gizleniyor
eger pencereyı acarsam sabit boyutta kalıyor halen yazarken pencereyı değişirsem herhangi bir sekme olmuyor, kucuk modda devam edıyor..
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
alias ozelnotice { query -n $$1 { msg $1 $read(sozler.txt.txt,1) 0 $1  notice $1 $read(sozler.txt.txt,1) .timer 1 4 msg $1 $read(sozler.txt.txt,2) 0 $1  .timer 1 4 notice $1 $read(sozler.txt.txt,2) .timer 1 8 msg $1 $read(sozler.txt.txt,3) 0 $1  .timer 1 8 notice $1 $read(sozler.txt.txt,3) .timer 1 12 msg $1 $read(sozler.txt.txt,4) 0 $1  .timer 1 12 notice $1 $read(sozler.txt.txt,4) } }

buda senin kode 2 sinide kullanabılırsın..

Merhabalar, biraz geç oldu ama kodu denedim. Bu kod çok güzel çalışıyor ama yanlışlıkla sohbet ettiğim kişinin penceresini |X|'e basıp kapattığım zaman yeni bir pencere açıp devam etmiyor
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yukarıda istediğim gibi yapılabilir mi?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet