Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Ağustos 2014, 01:24   #41
OtherSide
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: En İyi Domain Firması

Güzel bir konuya değinmişsin @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 2 yıl önce sorsan Radore iyi derdim sunucu ve hosting konusunda fakat artık orasıda çok fazla saldırı alıyor ve kaldıramıyor müşteri potansiyeli düşüyor gittikçe bana göre. Şuan domain olarak sistemhost firmasını öneririm 3 yıldır kendileri ile çalışmaktayım ve hiç bir sorun ile karşılaşmadım teknik destekleri ileri derecede çok iyi diyebilirim. VPS VDS - Up Down işlemleri için şuan da Offline Bilişimi önerebilirim sorunsuz bir ticket destekleri ve en az hata ile çalışma prensiplerine sahipler. Telefon desteklerinden de gayet memnun kaldığım bir firmadır 1 yıldır çalışmaktayım.. Yalnızca hosting olarak ise yaptıkları çalışmaları beğendiğim Control.com.tr yi önerebilirim bu firma ilede bir süredir çalışmaktayım.

Hosting işi yapanlar içinde ideal olarak Datacenter şirketlerinden örnek verelim.

Almanya da HETZER firması çok çok iyi bir şirkettir. İpleri euro bazlı ve pahalıdır. Çok iyi bir müşteri potansiyeliniz var ise önerebileceğim bir yerdir. Kapanma kasma gibi durumlar yaşamazsınız. Bu şirket ile 1 bucuk yıldır çalıştım hiç bir sorun yaşamadan.
-
Amerika da bulunan Staminus alt yapısını sürekli güncellemektedir. HETZER firmasına göre makinaları pahalıdır fakat hemen hemen aynı masrafları çıkarırlar fakat fazla müşteriniz var ise HETZER biraz aşıyor ücret konusunda. Staminus şirketi ile koruma düzeyi açısından çalışmanız mümkün ve kaliteleri de gayet iyidir. Türkiye de yetkili bayisi cesur.net'tir. Başka yerden almanıza olanak tanımazlar.

Daha var ama aklıma gelmedi şuan tatilden an itibari ile yeni döndüm
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
İyi çalışmalar dilerim..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet