Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Eylül 2014, 21:08   #57
AkReP
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Helper Röportaj : OLderman

eLaa Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bir tarifin var mı? "hiç sanmıyorum"
Sadece IRC'de değil, realde görüştüğüm ve öz abim olarak nitelendirdiğim tek kişi, help ile alakası kalmasada gözümde en iyisi
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bir gün seni geçeceğim babişkom

-

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

OLderman Nickli Üyeden Alıntı
Senin kadar samimi, sevecen ve içten olan bir bayan IRCHelp henüz görmedim kuzum :*
İyiyi her zaman hak ediyorsun, bizlerde seni çok seviyoruz ve değer veriyoruz.
Reel'dede sanal'dada kendini asla bozmaman, saygın ve sevginle ön plana çıkıyorsun.
IRCHelp dünyasına olan merakın, isteğin ve azmin seni dahada doruklara çıkaracaktır.
Doğru bildiğin bu yolda, çizgini asla bozmadan ilerlemen dileklerimi bildiriyorum.
Saygılarımla ~

eLaa Nickli Üyeden Alıntı
Ne diyeceğimi bilemiyorum, senin gibi bir ustaddan bunları duymak harika bişey:$ Çok teşekkür ederim, sizi çok seviyorum :$ Help'i bıraktın gittin ama bizden kurtulamazsın!!!

Başarılar @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Hocam.
Gerçekten nick'in hakkını veren bir kişi hangi departmanda olursa olsun (Olan tüm departman larda koordinatör'dür o ayrı konu) oLderman öğrencilerini hiç kırmadan hata ve doğru olanı belirtir ve karşıdakini en iyi bir şekilde dedikleriyle tatmin eder.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet