Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Eylül 2014, 20:06   #1
yaSmin
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Taksim'de hortum dehşeti

İstanbul'da ortaya çıkan hortum Taksim'de bir binanın inşaat iskelesinin çökmesine neden oldu, 10 kişi yaralandı. Çökme anı kameralara saniye saniye yansıdı. Taksim'e çıkan yollar bir süre trafiğe kapandı

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

İstanbul'da öğleden sonra başlayan fırtına ve oluşan hortum, Taksim, Elmadağ’daki Şan Tiyatrosu’nun yerine yapılan 8 katlı AVM inşaatının 50 metrelik çelik iskelesini çökertti. 16:00 sıralarında meydana gelen olayda, iskeleden kopan parçalar Cumhuriyet Caddesi’nden geçen geçen 1’i taksi 2 otomobil, 1 cip ve 1 minibüsün üzerine üzerine düştü. Aralarında Lübnan ve Suriyeli turistlerin de bulunduğu yaklaşık 10 kişi çeşitli yerlerinden hafif yaralandı.
Kısa sürede olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevkedildi. 10 yaşındaki bir Suriyeli çocuğun da aralarında olduğu yaralılara ilk müdahale yakındaki Surp Agop Hastanesi’nden yapıldı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri itfaiye, araçlarının ezilmesiyle yüzlerinden ve çeşitli yerlerinden yaralananlara müdahale etti, itfaiye ekipleri araçlarda kalanları dışarı çıkardı.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat