Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Eylül 2014, 22:56   #5
Luthien
Guest
Luthien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cevap: 24 Eylül 2014 Oğlak Burcu Yorumu

Violent Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Sağol canim benim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Fala inanma falsız kalma insan modeliyim bende illa hergün bakıcam güzel şeyler görünce enerjim tavan yapiyor tabi
Öğlen iş yerinde kahveden sonra eğlencesine fal bakıyorum bir kaçı sen tut o günden beri korkudan bakamıyorum sandım ki boyut değiştiriyorum
O yüzden burçlardan devam. Bekliyorum yorumlarını canım. Şimdiden emeğine sağlık

Teşekkür ederim meleğim. Senin için güzel yorumlar yazmaya dikkat edeceğim
Yorumlar karamsar bile olsa sen içini hep ferah tut. Herşeyin en iyisi hakeden nadir insanlardan birisin

IRCForumlari.NET Reklamlar
radyo44.com.tr