Konu: Rüzgarname
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Ekim 2014, 10:50   #82
Rüzgar
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Mavinin Kûlleri

Sabahin korunde (aslinda cokta erken degil) yazmazdim pek. Gunluge ugramazdim bile neredeyse, ama birsey dikkatimi cekti fazlasiyla hem de.
Aslinda cok sacma bir durum yani yazarken bile guluyorum hatta kahkaha atiyorum ve goz yaslarim dokuluyor durum vahim galiba ahah nasil bir psikolojiye koydu su 'dikkatimi ceken' sey Âllah'im sana geliyorum galiba^^
Konuya nasil baslayacagimi bile bilmiyorum, izahi var mi yok mu o bile belli degil. Ne diyorum yahu ben? hangi taraftan uyandin be adam! diyecegim de uyumadim ki hic malum is, guc vs. Himm..
Ne desem..
Ne desem..
Acikcasi yazarken bile cocuklastigimi hissediyorum ve inanilmaz bir saskinlik ve mutluluk hakim ek olarak aptalligin bu kadarina da pes! diyorum hani, caktirma(yin)
Hic gormedigin (tabii bu o'na gore oyle) bir insani sevmek ya da birseyler hissetmek nasil bir duygu?
Cok sonra aklima geldi daha dogrusu aklima degil de gozlerimin onune serildi iste bu yuzden inanilmaz bicimde guluyorum.
Eh be adam! sen nasil bir salaksin ki, boyle bir insana karsi birseyler hissetmis, bunu ondan gizlemis en sonunda da soylemis ama bir baltaya sap olamadigin burada bile karsina cikmis ve red edilmissin.
Eh be adam (kahkata atiyorum) pantolon almaya gidiyorsun, 3 beden buyuk geliyor ama sen begeniyorsun 'bunu bir sekilde' ayarlarim diyorsun.
Yanindakiler 'agabeyy olmaz' diyor ama sen aptal! sen inatla aliyorsun.
Sonra ne yapacaksin?
Mecbur kemerden kestirip, tekrar dikeceksin. Eh be asalak! kemerden kestin, koprulerini kestin peki o pantolon'un cep kismi ne olacak? elbetteki bolluk girmis gibi gorunecek.
Heh, iste o mevzu.
Bu hatundan ne bekliyordun ki.
Yahu 'buyuk beden' bir kadin dedik, sana bol gelir dedik, sen yapamazsin bununla dedik yok arkadas, dinlettiremedik.
Neyse, gitmis soylemis (Yalniz hatun gercekten kaliteli) her neyse, soylemis yaniti da fazla gecikmeden geldi 'isine baksin' demis!
Gulduk.
Sonra denemeye devam edecekti ki;
Hayatinda biri varmis, ayrilmis, kalbindeki yeri hala ayniymis.
Gulemedik.
Uzulduk.
Cok uzulduk!
Cunku o da uzulmustu.
Ama derler ya 'davul bile dengi dengine' durum gercekten boyle.
Her neyse, olanla olene care yok demisler severim bu sozu..
Aslinda olaylar biraz daha farkli ama ben anlatmak istemiyorum, bu da benim artistligim olsun..
Sunu da soylemek istiyorum konuyla alakasi pek yok ama olsun, benim gorusum;
;

Bazi kadinlar, sevilmeyi gercekten hak ediyor(lar)
HerseyeVeHerkeseRagmen!

(.) der, giderim.
EyvÂllah..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet