Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Ekim 2014, 08:57   #86
Türkiye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Global Ve Yardım kanallarında giriş kolay erişim Projesi

Selam Arkadaşlar Daha Önce yapıldıgını ve kullanıldıgını bildigim bir kod var ama sadece help yardım kanalı global kanallar operYardım kanallarında Userin ilk girişinde giriş esnasında Kolay erişim Yapmak istiyorum

Olmasını istedigim ilk Giriş Kolay Erişimleri:

Global Kanallara ilk Girişte Kolay Erişim:

*Giriş: Trky (
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
) (ÖzeL) +(Whois) + (İnfo) + (Sustur) + (SebepLiBan)

Help Kanalı ilk Girişte Kolay Erişim:

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
) (VoiceVer) + (NickKayıt) + (FarklıSoru) + (BeklemeYapma) + (HeLpKuraL)

Oper/Admin Yardım Kanalı ilk Giriş Kolay Erişim

) (İnfo) + (Whois) + (Voice) + (BeklemeYapma) + (KuraL)

Değişiklik yapılması gereken Kod:

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on ^*:join:#:{ if $chan == #help { if ($nick != $me) { echo $chan $timestamp 10 *Giriş: $nick ( $+ $gettok($fulladdress,2,33) $+ ) $iif(!$regex($address($nick,2),/(oper|admin|helper|helpstajyer)/i),1 (12NREG1) + (5CREG1) + (4IPBAN1),$chr(3)) halt } } elseif $chan == #operhelp { if ($nick != $me) { echo $chan $timestamp 10 *Giriş: $nick ( $+ $gettok($fulladdress,2,33) $+ ) $iif(!$regex($address($nick,2),/(oper|admin|helper|helpstajyer)/i),1 (4AUTH1) + (12ZLINE-AC1) + (5ZLINE1),$chr(3)) halt } } elseif $chan == #yardim { if ($nick != $me) { echo $chan $timestamp 10 *Giriş: $nick ( $+ $gettok($fulladdress,2,33) $+ ) $iif(!$regex($address($nick,2),/(oper|admin|helper|helpstajyer)/i),1 (4VOICE1) + (5ZLINE1),$chr(3)) halt } } elseif $chan == #sikayet { if ($nick != $me) { echo $chan $timestamp 10 *Giriş: $nick ( $+ $gettok($fulladdress,2,33) $+ ) $iif(!$regex($address($nick,2),/(oper|admin|helper|helpstajyer)/i),1 (4VOICE1) + (5ZLINE1),$chr(3)) halt } } elseif $istok(#egitim #irchelp #helpers #helpstaff #halfsohbet #halfoper #helpteam #helpsinav,$chan,32) { echo $chan $timestamp 10*Giriş: $nick ( $+ $gettok($fulladdress,2,33) $+ ) halt } else { if ($nick != $me) { echo $chan $timestamp 10 *Giriş: $nick ( $+ $gettok($fulladdress,2,33) $+ ) $iif(!$regex($address($nick,2),/(oper|admin|helper|helpstajyer)/i), 1 (4NEWNICK1) + (12BAN1) + (5ZLINE1),$chr(3)) halt } } } on ^*:part:#:{ if ($nick != $me) { echo $chan $timestamp 3 *Çıkış: $nick ( $+ $gettok($fulladdress,2,33) $+ ) halt } } on ^*:quit: { set %quit 0 :start inc %quit if ($comchan($nick,%quit) != $null) { echo $comchan($nick,%quit) $timestamp 12 *Ayrıldı: $nick ( $+ $gettok($fulladdress,2,33) $+ ) ( $+ $1- $+ ) goto start } haltdef } on ^*:hotlink:*:*:{ if $1 == (BAN) { return } if $1 == (ZLINE) { return } if $1 == (NREG) { return } if $1 == (CREG) { return } if $1 == (VOICE) { return } if $1 == (ZLINE-AC) { return } if $1 == (NEWNICK) { return } if $1 == (AUTH) { return } if $1 == [#] { return } if $1 == (IPBAN) { return } halt } on *:hotlink:*:*:{ if $1 == (NEWNICK) { msg #halfoper !newnick $remove($gettok($hotline,4,32),) } if $1 == (BAN) { allban $remove($gettok($hotline,4,32),) } if $1 == (ZLINE) { msg #halfoper !zline $remove($gettok($hotline,4,32),) $$?="Sebep?" } if $1 == (NREG) { //msg #help $+($chr(2),$remove($gettok($hotline,4,32),),$chr(2),$chr(44)) nick kaydı için gereken bilgiler özelinize gönderiliyor. | msg #helpers .nickreg $remove($gettok($hotline,4,32),) } if $1 == (CREG) { //msg #help $+($chr(2),$remove($gettok($hotline,4,32),),$chr(2),$chr(44)) kanal kaydı için gereken bilgiler özelinize gönderiliyor. | msg #helpers .kanalreg $remove($gettok($hotline,4,32),) } if $1 == (VOICE) { //mode # +v $remove($gettok($hotline,4,32),) | msg # Selam $+($chr(2),$remove($gettok($hotline,4,32),),$chr(2),$chr(44)) size nasıl yardımcı olabilirim? } if $1 == (ZLINE-AC) { //window -a #halfoper | msg #halfoper !banac $$?="IP nedir?" } if $1 == (AUTH) { /msg #operhelp $+($chr(2),$remove($gettok($hotline,4,32),),$chr(2),$chr(44)) nick kayıt işlemi sırasında kullandığınız "e-mail@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]" adresi nedir? } if $1 == [#] { //genel | /set %tfnick $strip($remove($gettok($strip($hotline),3,32),<,>)) } if $1 == (IPBAN) { mode # +b $remove($gettok($hotline,4,32),) } } dialog komutlar { title "There Form" size -1 -1 110 75 option dbu button "BAN", 2, 20 10 73 12, flat ok button "BAN KICK", 3, 20 25 73 12, flat ok button "NEWNİCK", 4, 20 40 73 12, flat ok button "ZLINE", 5, 20 55 73 12, flat ok } alias genel dialog -m komutlar komutlar on 1:dialog:komutlar:sclick:*:{ if ($did == 2 ) { /mode $active +b %tfnick } if ($did == 3 ) { //ban -u360 $chan %tfnick $+ !*@* | /kick $chan %tfnick 1Kural ihlali, ayrıntılı bilgi için;12 /rules 1komutunu uygulayınız. NOT: " $+ $gettok($asctime($calc($ctime + 360)),4,32), $+ " itibariyle ban deaktif(iptal) olacaktır. } if ($did == 4 ) { /msg #halfoper !newnick %tfnick } if ($did == 5 ) { /msg #halfoper !zline %tfnick $$?="Sebep?" }

Bu Çalışmanın Bir Çok Kişi Tarafından Beğenileceginden eminim..

İlginiz için Şimdiden Teşekkürler.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet