Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Kasım 2014, 07:31   #2020
stonecypher
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IRCdaemon/Services Soru - Cevap Bölümü

AkReP Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu soruya ek cevap, tüm banları açmak için clear yetkisine sahip olmayabilir.
Ek Cevap: /mode #kanal +b

Cevap: /mode #ircforumlari +b ~c:@#galatasaray

Açıklama: @(aop) prefixine ban attığımdan için &(Sop) ve ~(owner) prefixleride bu bandan etkilenmiş oluyorlar. Bu durumda %(hop) prefixi #ircforumlari kanalına giriş yapabilir.

Not: Yanlış anlaşılmasın soru biraz mantıksız sorulmuş. Sebebi ise; '' Not: #ircforumlari kanalına başkaları tarafından giriş yoktur. Sadece bu özelliklere uyan kriterlere sahip kullanıcıların girmesini istiyorum. '' Bu durumda %(hop) prefixi altındakiler yani +(vop) ve normal kullanıcılar #ircforumları kanalına giriş yapabilir.

Soru: x sunucusunda /nickserv help komutunu uyguladığım zaman '' Eger nick 30 gun kullanilmassa otomatik olarak drop edilecektir.'' diye sonuç aldım ve ardından AkReP nickini kayıt ettim biraz sohbet muhabbet ettikten sonra sunucudan çıktım 20 gün sunucuya girmedim 21. gün geldiğimde AkReP nickimin kayıtsız olduğunu gördüm bunun sebebi ne olabilir.
Not: Sadece AkReP nicki kayıt edilmişti başka bir nick link lenmemiş, auth kodu sorunu veya admin müdahalesi olmamıştır.

Yalnış anlaşılır, sebebi ise [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Soru sormak için benim yada başka bir yöneticinin onaylamasını beklemelisiniz. Yanıt doğrudur. Üstteki soru geçerlidir.

İyi günler.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet