Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Kasım 2014, 09:48   #7
Entrance
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Böyle Birşey Yapabilirmiyiz

* Konu başlığını oluşturan arkadaşımızın istemiş olduğu sistem şu anda bir kaç kişide mevcut. Geçenlerde kendisini birisine yönlendirmiştim hatırlarsa..) istenilen sistem yapılır mı yapılır ancak özel bir isteğe girdiği için, şahsen ben paylaşmam ücretli olarak veren arkadaşlarımıza ayıp olmuş olur bence..)

* İlaveten, konuya cevap olarak atılan yorumlarda ki sistem basit bir olay, yapılma ihtimali %100 bundan ücret talep etmek, olmamış tabi herkesin düşüncesi farklı saygı duymak gerekir..)

* Ayrıca daha farklı bir şekilde @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], arkadaşımızın sunucusuna yapmıştım zaten büyük sunucuların bir kısmıda örnek -> web.ircforumlari.net - oper.ircforumlari.net şeklinde Aynı IP üzerine ve ayrı PORT'lar olmak şartıyla çoklu UnrealIRCd kurup birbirine bağlayarak girişlerini sağlıyorlar...)

• NOT: Konuyu açanın isteği değil de, yorum olarak ve benim bahsettiğim sistemi kullanmak isteyenler olur ise, müsait olduğum zamanlarda kişilere bu sistem hakkında yardımcı olabilirim..)

İyi forumlar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet