Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Aralık 2014, 17:13   #4
teXas
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: ENVER KİBAROĞLU . .

Faraway Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beni yanlış anlama fakat ben bu araçları senin yaptığına inanmıyorum.

Nedenini bilmiyorum fakat sadece bir his , çünkü çoğu aracı tanıyorum sahiplerini de.

Yani pek bir inandırıcılık ve güven duyamıyorum yazdıkların ve paylaştıklarınla ilgili , sebebi de dediğim gibi.

Hem motor kalfasıyım diyorsun , hem ticari taksiciyim diyorsun hemde 2 yıldır modifiye işi ile ilgileniyorum diyorsun.

Başka bir forumda 2014 yılında yazmış olduğun post var ' ticari taksiciyim ' diye , modifiye işi yapıyorum diyorsun adını hiç duymadım , ne bilim bana garip geliyor bu ikilemler.

3 - 4 ve 5. fotoğraflardaki araçların sahiplerini iyi tanıyorum , bu ortamı da az çok biliyorum , İstanbul ' da bu işlerle uğraşan çok sıkı dostlarım ortamım var ama dediğim gibi sende bir inandırıcılık sezemedim kusura bakma.

Ayrıca bu forumda Enver KİBAROĞLU adına açılmış hoş olmayan bir konu mevcut.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Inanmadırma niyetim yokki . Ben 2 yıldır bu işi yapıyorum. Son 1 yıldır, ekmeğimi kazanmak için geceleri taksi'ye çıkıyorum. Oto tamir işini bırakalı baya oldu. Babam kanser hastası, hırsızlıkmı yapalım. Araçların çoğu benim değil diyorum. Konuyu okumadın heralde. -ki- araçların çoğu el değiştirdi sen Harun taştan, umutcan ateş, selim baysalan, okan tozgun, ismail güngör, selim bayrak'tanmı kastediyorsun
Onların hepsine selamımı söylersen, sana istedigin cevabı verirler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]. IRC ile bağımı kopardım, sırf gündüz bu işlerle uğraşıyorum. Real yaşantımı bilmedigin için, IF üzerindeki geçmişlerle beni yargılaman normal. Bilmediginiz çok şey var. IF üzerinden açılmış bi konu ile ilgili burada beni eleştirmen çok doğru değil. İşiniz gücünüz yok bunlarlamı uğraşıyorsunuz? Sen, o tanıdıgın araç sahiplerine deki, Paşam Garage Enver'in selamı var dersin. Onlar sana eminim istedigin cevabı verirler. Daha öncede söyledim, hakkımda bilginiz yoksa fikrinizde olmasın dedim. Bunu tersten anlamışsınız gördügüm kadarıyla, birşey değil sadece emeklere saygı duyun. Ünal Turan, Turan Yükselmis, İbrahim Kaymak, Seyfullah Yılmaz, Harun Taştan, Berkan Öztorun bunlar benim arkadaşlarım. Haftada en az 2 kere görüşme yaparız, buluşur yer içeriz. Hepsine selamlarımı iletirsin artık. Lütfen sadece emeğe saygı duyun yeter.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet