Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Aralık 2014, 05:09   #17
tolgabati
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Cycle system başka sunucudan log alma

SeckiN hocam vermiş olduğunuz cycleolustur.conf sıfırdan kurulum yaptım ve çalıştırdım ve bir sorun yok çakışma felan yok tıkır tıkır çalışıyor fakat benim istediğim böyle sabit bir log felan değil başka bir sunucudan log alıp onları kullanmak başka sunucudan log aldığımızdada çakışmalar mutlaka oluyor siz denedinizmi başka sunucudan log alıp bu logları kullanmayı bilmiyorum ama çakışma mutlaka oluyor ozaman.Bu tcl yi şu şekilde düzenlemek mümkünmü eğer dediğim gibi düzenlemek mümkünse gerçekten çok kullanışlı ve harika birşey olacak bence.

1--Kanal çıkışlarını gösteriyor ama sunucu çıkışlarını göstermiyor sanki sunucudan çıkış yapanlarda kanaldan ayrılmış gibi görünüyor /part yapılmış gibi halbuki /part yapanları kanaldan ayrıldı gibi gösterse sunucudan çıkanlarıda /quit irc'ten çıktı gibi olsa anlatmak istediğimi tam anlatabildimmi bilmiyorum ama böyle bir eksiklik var bu kodlarda /part var ama /quit yok.

2--bot userleri ve konuşma loglarını raw ile oluşturduğu için kanal +m de olsa bile konuşmalar yine devam ediyor kanal +m olunca konuşmalarda kapansa süper olur buna nasıl bir çare bulunur yada bulunurmu bilemiyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat