Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Aralık 2014, 10:54   #12
wiLlian
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Helper Röportaj : wiLlian (equal)

Gurkan Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Çok eski tanıdığım ve çok sevdiğim delikanlı bir kardeşim. Help hobisine sımsıkı bağlı ve ondan zevk alan bir adam. İnşallah daha yüksek yerlerde olman dileği ile , başarılar kardeşim.

Yüksek yerlerde gözümüz yok kardeşim, birliktelik olsun yeter. Şuanda lRCd'yi sadece hobi olarak görüyorum. Yetkili olmuşun, olmamışın önemsiz.

Bahtiyar Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
#Help alanın da sevdiğim dostlarımdan birtanesidir. Eskiden Help alanın da iyi idi. Test etmek için geleceğim -ki- şüphe yok; iyidir yine diye düşünüyorum.

Eskiden iyiydim doğru, gerçekçi olmak gerekirse şuanda bir çok şeyi unutmuşum

Deep Nickli Üyeden Alıntı
Röportaj içerisinde eksiklikler mevcut biraz daha uzun tutulabilirdi. Ancak güzel bir söyleşi olmuş elinize sağlık. Başarılar dilerim Gökhan kardeşim.

Kardeşim, röportajın kısa olmasını biz istedik, kimseyi sıkmayalım diye. Küçük çaplı bir söyleşi oldu dediğin gibi. Teşekkür ederim

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet