Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Aralık 2014, 11:54   #19
MesqeN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Mırcdan servere bağlanınca otomatik Radyo açmak

Burak09 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Selam arkadaslar ben Mircimdan serverime bağlanınca kanalların acıldığı gıbı bır sayfa acılacak ordada media playerden radyoyu dınlıycem. Ben bir kod buldum ama o kanal gibi açılmıyor direk tarayıcıdan bir sayfa acıyor öle dinliyorum. Yardımcı olursanız sevınırım. şimdiden teşekkürler.
bendeki kod bu : on *:connect: { run [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] }

•Merhaba @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
alias radyo { if ($window($active) != @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]) && (!$window(@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...])) { window -peng1k0 @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] set -u2 %x $dll(dll/nHTMLn_2.95.dll,attach,$window(@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]).hwnd) set -u2 %x $dll(dll/nHTMLn_2.95.dll,navigate,$1) } if ($window($active) == @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]) && ($window(@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...])) { set -u2 %x $dll(dll/nHTMLn_2.95.dll,attach,$window(@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]).hwnd) set -u2 %x $dll(dll/nHTMLn_2.95.dll,navigate,$1) } } on *:connect:.radyo [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

•haricinde radyo kanalına girince Acilmasını saglamak isterseniz. connect yerine bunu kulana bilirsiniz.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on me:join:#radyo:.radyo
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
type="text/javascript" src="https://code.jquery.com/jquery-1.12.0.min.js"> kodun calışması icin...

nHTMLn_2.95.dll ihtiyacınız var[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kolay gelsin.

•kod budur ama bence @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dedigi gibi yap daha iyidir. bilgili olursun.

Konu Toprak tarafından (24 Aralık 2014 Saat 11:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: Gülümsemeler giderildi..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet