Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Aralık 2014, 01:13   #4
Adem
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İrcForumlari.NET'te 2014 En'leri Sonuçları

Forum içerisinde her ne kadar, özgün üslubumu, engin birikimlerimi konuların altından karşıdaki insanlara aksettirmek istesem de, ne kadar başarılı olduğumu hep düşünmüşümdür. Cümlelere akılcı ve tahlilci önemler veren insanların var olduğunu kısmi de olsa biliyorum. Ve inanıyorum ki; bu dediğim konuya istinaden insanlar beni seçeneklerinin altına alıp yazdılar. Kendilerine tek tek teşekkür ediyorum.

Forum içerisinde zekâsını ve analitik düşünme yetisini kaybetmemiş bazı arkadaşlar var, dilerdim ki; onların nickleri olsun. Mesela iki tane kullanıcı var ki, büyük bir ilgi ve beğeni ile takip ediyorum. Tabii -ki onlar sadece beni yazdıklarımla tanıyorlar, şahsen tanımıyorlar.

Örneğin, kronolojik olarak bir kitap gibi uzaktan kalbini okuduğum insanlar var yazdıklarıyla, iyisiyle,kötüsüyle. İnsanlar kendilerini cümlelerinden bile ele veriyor. Bu benim kendimce edinmiş olduğum insanları sentezlememdeki fundamental özelliğimdir. Her ne kadar insan ilişkilerini dışlayıp kendi anarşit bakış açısında ilerleyen biri gibi gözüksemde.

Her şeyin gönlünüzce olmasını diler, yeni yılın sizin için daha şanslı ve mutlu bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Ayrıca; Rasyonalite abidesi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşlerime selam olsun! Kendilerinin bana göstermiş olduğu sıcakkanlı ve kendilerinin forum içerisinde müstesna kişilikler olarak kendi zihnimde sınıflandırmış olduğum iyimser insanlar.. Her ne kadar sohbet edemesekte, gönüller bir arkadaşlar.. Sizler benim önkabulleri içeren fikirsel bir karşılaştırmayla seçmiş olduğum adamlarımsınız!

İyi kalın..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet